Řepka i Kristelová žhavili dráty: Volání, volání, všechny smutky zahání

Během romantického víkendu na jihu Čech Tomáš Řepka (45), pár dní předtím, než nastoupí více než dvouletý trest, chtěl stihnout vše, co bude mít ve vězení zapovězené. Chytal ryby, kochal se výhledem na rybníček, popíjel červené víno, kouřil jednu cigaretu za druhou a hodně telefonoval.

Kdyby se konala olympiáda v telefonování, byl by Tomáš Řepka jasným adeptem na první tři medaile. V Resortu Mlýn Černovice, kam po boku své lásky vyrazil, střídavě v ruce držel rybářský prut, cigarety IQOS a hlavně mobilní telefon.

Aby taky ne. Ve vězení pro jeho hovory H nebudou mít velké pochopení, a tak si to musel vynahradit. Když navíc máte jen pár dní do odnětí svobody, chcete se se všemi rozloučit.

Když vám navíc dělá společnost milující partnerka, která případně vezme telefonování za vás, abyste si trochu odpočinuli, je zaděláno na zázrak.

Nejinak tomu bylo i u malebného rybníčku, kde Kateřina Kristelová a Řepka trávili víkend předtím, než se bývalý fotbalista bude muset hlásit ve věznici.

Při posezení u jezírka nechybělo ani červené víno, ostatně ani to v kriminále k jídlu tak úplně nepodávají, a tak není divu, že se chce člověk napít „do foroty“.

Nezbývá než doufat, že fotbalista stihl zavolat všem a na nikoho nezapomněl. 

Fotogalerie

Komentáře