Víno, ryby a sžíravé obavy. Řepka tráví poslední dny svobody s Kristelovou u rybníka

Dny vína a pstruhů pomalu končí. Není divu, že se Tomáš Řepka (45) do okamžiku, než nastoupí trest 2,5 roku, rozhodl strávit poslední chvíle na svobodě tak, jak to má rád. V přírodě, stranou veřejnosti, po boku své partnerky Kateřiny Kristelové (39), která se mu snaží být co největší oporou. Vyrazili proto na venkov a v resortu nedaleko Tábora našli potřebný klid a mír. A rybu. Přesněji kapra, který jim ale na rozdíl od zlaté rybky žádné přání nesplnil.

Společně vyrazili na jih Čech, kde jim do oka padl Resort Mlýn Černovice, kde kromě kýženého soukromí a prvotřídního servisu našli i bohaté vyžití.

V místě kousek od Tábora mohl Řepka vyrazit třeba na ryby, což také krátce po příjezdu udělal. Počasí zpočátku nebylo nic moc, na druhou stranu bylo ideální k tomu „zašít“ se k vodní hladině a přemýšlet o životě a tom, co člověka čeká a nemine.

Trvalo nějakou dobu, než byl Tomáš Řepka úspěšný. U rybníka si musel chvíli posedět, než návnada došla svého určení. Kolem poledne se ale bývalý fotbalista radoval z prvního úlovku a tahal z vody kapra. Jeho partnerka využila volných chvil k tomu, že hledala nejlepší lokaci pro společné foto a chvilky. Stíhala ale i dokumentovat Tomášovo rybářské umění.

Zatímco Řepka rybařil, jeho Kateřina Kristelová připravovala pohoštění a v tu pravou chvíli jej přišla potěšit a přinesla mu kávu a minerálku, nápoje po několika hodinách čekání na kapitální úlovek z rybí říše přišly vhod.

Nechyběly doteky a polibky, které by se mohly nezasvěceným zdát málo vášnivé. Na druhou stranu není lehké sžít se s představou, že se člověku za pár dní změní život od základů a pořádně neví, co bude dál. 

Sžíravá nejistota, vtíravé obavy i bolestná vidina dlouhého odloučení, to všechno se mohlo Řepkovi i Kristelové během posledních okamžiků na svobodě honit hlavou. 

Dvojice nakonec s přibývajícím večerem rezignovala na čekání na další rybí úlovky a odebrala se na hotelový pokoj.

Dost možná i proto, že se blížil hokejový zápas Česko–Německo. A ten chtěl bývalý vrcholový fotbalista vidět, protože již brzy se bude o televizi, a nejen o ni, dělit...

Fotogalerie

Komentáře