jít naiDNES.cz

Slova Tomáše Řepky: Kateřina za nic nemůže, pykám za nepovedená manželství

Odsouzený exfotbalista Tomáš Řepka (45) se na svém Instagramu vyjádřil ke svým aktuálním problémům a chtěl především upozornit na to, že jeho partnerka Kateřina Kristelová (39) s jeho kriminální „kariérou“ nemá nic společného.

V úterý poslal odvolací soud bouřliváka Tomáše Řepku na dva roky za mříže a do toho se mu ještě podle serveru iDNES.cz proměnila další půlroční podmínka.

Ke svým problémům se vyjádřil na svém Instagramu, kde zmínil i svou partnerku Kateřinu Kristelovou, která společně s ním byla pravomocně odsouzena za kyberšikanu na Vlaďce Erbové. 

„Od úterního verdiktu soudu jsem opět v hlavním zájmu bulvárních médií a jejich lživé vyhrocené kampaně. Rád bych vám sdělil, že s Bleskem ani Aha atd. dlouhou dobu nekomunikuju a o jejich zájem nestojím,“ začal na svém Instagramu Řepka.

„K šikaně se ale tady na svém Instagramu vyjádřit chci a musím, protože nepochopím jejich drzost a pronásledování v takové míře, že vám brání v běžném způsobu života a má jasný cíl pomstít se za to, že nekomunikujete, a útočit bez jakéhokoliv důvodu. V souvislosti s mým odsouzením je nepochopitelně s mým jménem spojovaná moje partnerka, která v době jednání, za které padl rozsudek, se mnou neměla nic společného. Nebyli jsme partneři, neznali se a nemá s čímkoliv okolo mě z té doby žádnou souvislost,“ píše. 

Kateřina Kristelová byla za falešné inzeráty na Vlaďku Erbovou odsouzena nejprve k pokutě padesát tisíc korun, ale odvolala se. Odvolací soud jí v listopadu 2018 uložil trest tří měsíců vězení s podmínkou na jeden rok.

„Je mi oporou, přestože to se mnou nemá nijak jednoduché, a je člověkem, který při mě stojí. Za to jí vždy bude patřit můj obdiv a úcta. Já osobně pykám za minulost, za kterou ona nijak nemůže, pykám za své nevydařené vztahy, kde bych hledal příčinu současné situace, ale chápu, že to se pánům novinářům nehodí do krámu, a za moji důvěru v lidi, které jsme měl okolo sebe,“ chválí ji exfotbalista. 

Opět také pohrozil trestními oznámeními a žalobami. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:25 1. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  328
 • Trapas
  53
 • Cože
  41
 • Super
  37
 • Tvl
  29
 • Sladký
  28
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře