jít naiDNES.cz

Honosné zásnuby ženatého Janečka: Vrtulník vystřídalo kojení a tatarské tance!

Honosné zásnuby miliardáře Janečka a Lilie proběhly na Žofíně. | foto: facebook

Ještě se sice nestačil rozvést s matematičkou Mariem Mhadhbi, s níž má syna, zato uspořádal luxusní oslavu zásnub s kněžkou Lilií Khousnoutdinovou. Karel Janeček (46) zpečetil vztah s milenkou honosnými zásnubami na Žofíně. Oslava odpovídala naturelu snoubenců. Lilia rituálně bubnovala, tančila jako víla a u toho kojila. O hudební doprovod se postarali Klusovi.

Jestli je v něčem Karel Janeček skutečný mistr, pak jsou to velká gesta. Když si v roce 2015 bral tuniskou matematičku Mariem Mhadbi, svatba proběhla ve vrtulníku. 

„Svatba ve vrtulníku byl můj nápad. Chtěl jsem říci ‚ano‘ ve vzduchu, ve třetí dimenzi,“ uvedl po svatbě Janeček a dodal, že chtěl vyskočit padákem, ale nebylo příznivé počasí.

I pro svou současnou partnerku, kněžku Lilii Khousnoutdinovou, uspořádal netradiční oslavu zásnub, která se sice odehrávala na zemi, ale zato hodně „levitovala“ ve stylu věnců, krajek a květinových vzorů. Janeček, jak jsme u něj zvyklí, vše nadšeně komentoval.

„Triple impact! Oslava narozenin Lilie, mých narozenin a našich zásnub. Trojitá oslava vyšla v pátek na svatou Annu přesně na moje narozky. Jsem šťasten, že s touto ženou mohu tančit životem,“ chlubí se miliardář na sociální síti a sdílí fotky z mejdanu.

I když Janeček slavil v luxusních prostorách na Žofíně, samozřejmě sundal obuv a všude se promenoval bosky.

Karel Janeček je spokojený, že protančit životem může po boku Lilie...

Karel Janeček je spokojený, že protančit životem může po boku Lilie Khousnoutdinové.

Janečkova snoubenka Lilia Khousnoutdinova kojí na zásnubách.

Janečkova snoubenka Lilia Khousnoutdinova kojí na zásnubách.

Zatímco Janeček veřejně řečnil o jejich osudovém vztahu, Lilia kojila jejich dceru Isabellu a s dítětem u prsu se několikrát vyfotila.

Janečkova snoubenka Lilia Khousnoutdinova

Janečkova snoubenka Lilia Khousnoutdinova

„Oslava života! Kojení je z mého pohledu jeden z nejkrásnějších darů, které tady můžeme prožívat,“ libuje si absolventka Oxfordu a pořadatelka ženských kruhů.

Karel Janeček zapíjí zásnuby.

Karel Janeček zapíjí zásnuby.

Když zrovna Lilia nekojila, zasedla k bubnu a emoce štěstí vybubnovávala. Nechyběl ani tradiční tatarský tanec, který předvedla její matka. 

„Moje máma tančila tradiční tatarský tanec. Trochu jsem se bála, co mám čekat, ale nakonec poklona a wow,“ sdílí zážitky Lilia s květinovým věncem na hlavě a v dlouhých růžových šatech.

Jistě není překvapivé, že o hudební doprovod se postarali manželé Klusovi, kteří se s Karlem Janečkem a Lilií přátelí. Jak Klusovi, tak výstřední matematik jsou proslulí alternativním přístupem k životu.

Tamara Klusová s Tomášem Klusem vystupovali na Janečkových zásnubách.

Tamara Klusová s Tomášem Klusem vystupovali na Janečkových zásnubách.

Tamara Klusová s Tomášem Klusem vystupovali na Janečkových zásnubách.

Tamara Klusová s Tomášem Klusem vystupovali na Janečkových zásnubách.

Svou náklonností k více ženám najednou se miliardář nikdy netajil. Jeho bigamie ale nyní došla tak daleko, že cíleně počal dítě s milenkou, kterou si navíc neoficiálně v Bhútánu vzal za manželku, přestože měl doma tuniskou manželku, s níž má syna Karla Yanise Nouriho.

I když tehdy prohlašoval, že Mariem bude jeho jediná královna, jedna rodina mu nestačila a začal si paralelní románek s Lilií Khousnoutdinovou. A protože je v České republice bigamie považována za trestný čin, Janeček odletěl se svou láskou Lilií do Bhútánu, kde uzavřeli tradiční buddhistickou formou sňatek a zároveň těsně po svatbě úmyslně počali potomka.

Janeček se vedle své poslední partnerky naprosto změnil. Mnohoženství je najednou zapovězené téma. Teď prý je matematik věrný a myslí jen na rodinu. O stále trvajícím manželství s Mariem zase tvrdí, že nebylo z lásky, ale že mu manželka hrozila potratem.

Teď už zbývá jen dotáhnout rozvod a vrhnout se do dalšího manželství s tatarskou ženou.

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat