jít naiDNES.cz

Zapřel manželku, vytáhl potrat a další špinavé prádlo: Miliardář Janeček dostává čočku

Karel Janeček pere špinavé prádlo na veřejnosti. | foto: koláž expres

Stále ještě ženatý Karel Janeček veřejně oznámil zasnoubení s kněžkou Lilií Khousnoutdinovou a jedním dechem zapřel současnou manželku Mariem Mhadhbi. Toho si okamžitě všimli diskutující a miliardáři vyčetli lži a neohrabanost. „Pere špinavé prádlo, je to ostuda,“ píše se v jednom příspěvku. A jak reagoval Janeček? Ještě víc se do toho opřel.

Jestli je Karel Janeček v něčem opravdu mistr, pak je to tahání jeho „telenovel“ na veřejnost. Jako muž, jemuž není cizí polyamorie, už mnohokrát médiím přiznal, že má více žen najednou.

Rok a půl už veřejnost sleduje jeho dramatický rozchod s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi, kterou si v roce 2015 jako těhotnou vzal a má s ní syna Yanise.

Už v roce 2017 do jejich manželství vstoupila milenka Lilia Khousnoutdinova, již si rituálně vzal v Bhútánu a před pár dny ji dokonce oficiálně požádal o ruku.

Nezapomněl se tím pochlubit na Facebooku. „Podruhé v životě jsem se rozhodl pevně spojit svůj život s nádhernou ženou. Před 21 lety (jaká to krásná shoda okolností!) jsem totiž žádal o ruku svou první úžasnou ženu Michaelu, které jsem za moc vděčný,“ napsal Janeček.

Jak zapřít manželku

Přestože na sociální síti píše o dvou ženách, ve skutečnosti byly tři. Michaela, pak Mariem (jeho současná stále ještě manželka, s níž je v rozvodovém řízení) a teď Lilia, se kterou má roční dceru Isabelu.

Nesrovnalosti si okamžitě všimli lidé, kteří Janečka na sociálních sítích sledují. „Geniální matematik a neumí počítat? Nebo Mariem neexistuje?“ píše jistá žena.

„Počítám pouze ženy, které jsem o ruku žádal. Mariem nikoliv. Nikdy jsem si ji nechtěl brát. Byli jsme dohodnuti, že budeme žít spolu a mít děti. Když otěhotněla, trvala na sňatku, jinak by bývala šla na interrupci,“ odpověděl jí Janeček.

Další diskutující se ho ptají, co mají tyhle odpovědi znamenat. Vždyť si tuniskou matematičku bral s takovou pýchou, o jejich svatbě psala snad všechna média a miliardář rozhodně nešetřil superlativy na adresu své krásné Mariem.

„Máme to tedy chápat tak, že pohádku o velké lásce s Mariem jste do světa troubil proto, že vás vydírala?“ ptají se lidé na Facebooku Karla Janečka.

Ten opět s ledovým klidem odpovídá: „Ne, skutečně jsem ji na začátku hluboce miloval. I proto jsem se rozhodl si ji vzít, ačkoliv jsme původně byli domluveni jinak.“

Jméno, které mají pořád v puse

Když se ale vrátíme o čtyři roky zpátky, matematik mluvil zcela jinak.

„Moje životní láska se jmenuje Mariem, je to žena pocházející z Tuniska, která žije v současné době v Paříži, ale bude žít zde v České republice. Brali jsme se ve vrtulníku v nadmořské výšce 1221 metrů. Nikdy bych ale nevěřil, že je možné najít nejkrásnější ženu na světě, která je zároveň ve všem plně v souladu se mnou,“ řekl tehdy Daniele Drtinové v rozhovoru pro DVTV.

Rozhodně to tehdy nevypadalo, že by si Mariem bral z donucení. Už vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by to bylo kvůli hrozícímu potratu, jak teď Janeček píše na Facebooku.

Na jeho prohlášení není šokující jen jeho obsah, ale také to, že tak intimní otázky otevírá na sociálních sítích a diskutuje s naprosto cizími lidmi, pod jejichž profily se může skrývat prakticky kdokoliv. 

Navíc jméno Mariem Janeček a jeho kněžka neustále veřejně skloňují, aniž by ona sama dala jediné vyjádření.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:20 5. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  150
 • Haha
  20
 • Cože
  20
 • Tvl
  20
 • Sladký
  18
 • Super
  15
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat