jít naiDNES.cz

Proč jí nedají pokoj? Janeček se zase naváží do Mariem, už ji chce mít z krku

Karel Janeček už chce mít Mariem z krku. | foto: koláž Expresu

Projekt mnohoženství selhal a z Karla Janečka je nyní zase chlap jako každý jiný. Chlap, kterému partnerka šlape na paty, aby co nejdříve vyřešil rozvod s manželkou a ona si ho mohla oficiálním svazkem připoutat k sobě. To ale nebude jednoduché, byť by si to i on sám přál. Tak trochu jedovatě promluvil o tom, že se jeho rozvod s exotickou kráskou Mariem komplikuje, ale on už by tuze rád do dalšího chomoutu s partnerkou Lilií!

„Ačkoliv můj vztah s Mariem je krásný a plný lásky, před časem jsem se zamiloval do nádherné a obdivuhodné ženy Lilie K.,“ tvrdil před pouhým rokem a půl miliardář Karel Janeček Blesku. Jím vyznávaná bigamie mu ovšem dlouho nevydržela.

Dnes už mluví jinak. Úplně jinak. Nedávno jsme vás informovali o ne úplně fér konverzaci, která na Facebooku rozkvetla mezi anonymem, Janečkovou aktuální láskou Lilií Khousnoutdinovou a boháčem samotným. Oba dva milenci se v ní do jeho stále ještě zákonné manželky opřeli, ta se samozřejmě neměla šanci bránit.

Lilia začala vytahovat detaily jejich rozchodu, prozradila, že Janeček půvabné Mariem přenechal byt v Praze a koupil jí i byt v Paříži. Tuniská matematička, kterou označuje jako „paní“ (ačkoliv dle Janečkových představ měly být obě v podstatě příbuzné), prý slíbila, že bude žít převážně ve Francii.

Lilia se také do Mariem opřela s tím, že si excelentní vzdělání představuje úplně jinak.

Všemu pak nasadil korunu samotný Janeček prohlášením, že se vůči Mariem chová „asi až moc korektně“.

Lilia radí ženám, jak být bohyně a užívat si polyamorii a sesterství, ale s...

Karel Janeček se svou manželkou Lilií

Jedy vypouštěné na adresu Mariem ale jen tak neberou konce. Nejenže pohádka o dvou manželkách nedopadla, zdá se dokonce, že Janeček cítí ke své stále ještě zákonné ženě jakousi zášť. V rozhovoru pro Blesk.cz si nově postěžoval, že už by se tuze rád s Mariem rozvedl.

„Rozvedený ještě nejsem, nějak se to komplikuje. Ale doufám, že už brzy budu,“ prohlásil.

Na rozvod s exotickou matematičkou Janeček spěchá ze zcela jednoznačného důvodu. Jeho partnerce Lilii zjevně šamanský obřad, který spolu absolvovali v Bhútánu, nestačí. Jakmile soudce rozvod s Mariem odklepne, Janeček se pohrne k oltáři znovu!

„Určitě si Lilii vezmu za manželku. Vím, že je to žena mého života, kterou jsem dlouho hledal. Věřím, že to bude napořád,“ říká.

Karel Janeček oznámil rozvod se svou Mariem.

Karel Janeček se rozvádí s manželkou Mariem.

Oproti tomu Lilia zřejmě na jejich vztah kouká realističtěji. Uvědomuje si nejspíš, že den, kdy si její milý vyhlédne další objekt lásky, může přijít úplně kdykoliv. Se svým Karlem by tedy ráda vydržela alespoň sedm let.

„Věřím, že nám to s Karlem vydrží aspoň sedm let, to je mé osudové číslo, protože i moje dva předchozí vztahy vydržely sedm let,“ řekla Lilia.

Gratulujeme ke štěstí. Ale v tomhle komickém trojúhelníku je pořád ještě jedna osoba, která dosud nepozbyla rozumu a důstojně mlčí.

Zkuste to taky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 sobota 28. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  132
 • Tvl
  29
 • Haha
  20
 • Super
  16
 • Sladký
  13
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat