Čtvrtek 4. března 2021, svátek má Stela
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Lilia vytahuje na Facebooku detaily Janečkova rozchodu s bývalkou. Proč?

  Mariem Mhadhbi podala na Karla Janečka trestní oznámení. | foto: koláž expres

  Netradiční vztahy miliardáře Karla Janečka nepřestanou veřejnost fascinovat. Zvláště pak poslední veletoč, v rámci něhož vyměnil právoplatnou manželku Mariem Mhadhbi za alternativní kněžku lásky Lilii Khousnoutdinovou (30). Nedávno se dvojice Janeček–Khousnoutdinova dohadovala na Facebooku s anonymem, jemuž odhalili řadu soukromých informací a neštítili se ani urážek bývalé manželky.

  Není tomu tak dávno, co pod jedním z příspěvků na Facebooku matematika Karla Janečka došlo k praní špinavého prádla. To se občas stává a nebylo by na tom nic divného. Až na to, že slovní přestřelku vyvolal anonym, kterému jak Janeček, tak jeho partnerka Lilia ochotně odpovídali na velmi soukromé otázky.

  Slovní přestřelce neunikla ani bývalá Janečkova manželka Mariem Mhadhbi, o níž se moralista Janeček s Lilií nevyjadřovali zrovna hezky.

  Komunikace s anonymem

  Kdosi pod falešným facebookovým účtem s přezdívkou Nikki Miller přidal pod jeden z Janečkových příspěvků kritický komentář: „Nechápu. Manželství nefunguje, tak se rozvedu a pak začnu pokukovat, kdo by stál za hřích, když mám doma manželku a malé dítě! Když váš vztah s Lilií vyšel veřejně, tak jste si na Facebook napsal, že s Mariem je to krásné! Že by lež od člověka, co žije v pravdě?“

  Anonym rozporuje matematikovy řeči o tom, jak bude vztah fungovat i ve třech, což se následně ukázalo jako nereálné.

  A Mariem následně potratila, jak se Lilia nezapomněla někde v rozhovoru sestersky svěřit. Kdy tedy konečně řeknete, jak to doopravdy bylo? Jak je Mariem zlá a manipulativní? Napsali jste to někde už stokrát,“ pokračuje anonym,  jenž působí dojmem člověka, který je o Janečkových vztazích velmi dobře informovaný.

  Dál se někdo pod falešným účtem, jde o tzv. catfish, vyptává na podrobnosti kolem matematikova rozchodu.  

  „Jinak Lilie, když váš vztah s Karlem praskl, tak jste někde říkala, že Karel má s Mariem domácnost v Praze a neutrální území ve Francii, tak neotáčejte zase, že jste souhlasila jen s tím, že budou v Paříži,“  vyzvídá anonym.  

  Lilia Khousnoutdinova naprosto bezelstně reaguje na veškeré dotazy, které jí anonym klade. 

  „Nikki, co já vím, tak Karel to napsal poprvé až teď. A to, že jí ponechal byt v Praze i přes to, že jí také koupil byt v Paříži, poukazuje podle mě jen na Karlovu štědrost. Samozřejmě jsem doufala, že když už paralelní vztah, tak zůstane paní i nadále převážně, jak slibovala Karlovi, v Paříži,“ šokuje Lilia. Přiznává tak, že s Mariem, tehdy právoplatnou Janečkovou ženou, od samého začátku nepočítala?

  V době, kdy Janečkův paralelní vztah s Lilií Khousnoutdinovou vyšel najevo, ujišťoval matematik veřejnost, že je vše v nejlepším pořádku, a dokonce mluvil o možnosti, že by si ženy vzájemně mohly rozumět a vztah by tak mohl fungovat i ve třech jako jedna velká rodina.

  Jenže k tomu nedošlo a ženy si evidentně do noty nepadly. Mariem potratila Janečkovo dítě a Karel Janeček se začal objevovat výhradně po boku Lilie Khousnoutdinové.


  Nikki Miller, falešná identita, pokračuje ve výzvědech a Janečkovu milenku nadále vybízí ke sdílení dalších informací ze soukromí. 

  „Lilie, byty jsou fajn, ale taková žena jako Mariem asi pár bytů v životě ještě obdrží, nebo si je se svým excelentním vzděláním sama pořídí. Jinak viz foto níže, že jste si byla opravdu vědomá jejich pražské domácnosti,“ oponuje anonym, který jako by bránil Janečkovu bývalou manželku Mariem. 

  „Nikki, doufám, že máte pravdu. Zatím se jí to ale bohužel nepodařilo. Koneckonců já mám důvod nejvíc ze všech jí přát hodně úspěchů jak v pracovním, tak hlavně (a co nejdříve!) v milostném životě!“ píše až moc otevřeně a poněkud necitlivě o Mariem (bez Mariem) Lilia.

  „Excelentní vzdělání, třeba pro své děti, si představuji trochu jinak, ale váš názor samozřejmě respektuji,“ nasadila tomu Janečkova milenka korunu. De facto se veřejně do matematičky Mariem Mhadhbi obula, a to i přes to, že Mariem u toho nebyla. Nemohla se tudíž bránit.

  Tedy pravděpodobně, pokud pod přezdívkou Nikki Miller nevystupuje sama Mariem Mhadhbi.

  Jak si totiž Lilia Khousnoutdinova po všech detailech, které neznámému člověku vyzvonila, stačila všimnout, facebookový profil Nikki Miller je prázdný. Expres.cz se pokusil všechny diskutéry oslovit, bohužel bez jediné odpovědi.

  Kdo vystupoval pod přezdívkou Nikki Miller?

  Nabízí se tedy otázka, kdo vystupoval pod přezdívkou Nikki Miller? Může to být jen troll, který se zamotanými vztahy miliardářského matematika dobře baví. Na trolla by byl ale až moc podrobně informovaný.

  Dále by se pod rouškou anonymity mohl skrývat někdo z bližšího okolí Mariem Mhadhbi, který Janečkovu bývalou ženu brání, případně se jen snaží upozornit na netradiční (a jak je vidět i nefunkční) vztahový vzorec.

  Není ale vyloučeno, že Nikki Miller je falešný účet samotné Mariem. Dobrá informovanost a křivda (vyřčená mezi řádky) by tomu minimálně napovídaly. Navíc Mariem jako jediná z aktérů tohoto trojúhelníku nikdy nedostala prostor se vyjádřit. Na rozdíl od Karla Janečka a Lilie Khousnoutdinové, kteří o vztahu opakovaně mluvili v médiích.

  Zarážející je, do jakých detailů byl Janeček s partnerkou ochoten zajít, a to jen na základě dotazů od anonymního facebookového profilu.

  Janeček se k celé věci vyjádřil jen několika větami. Nejdříve to komentoval jako polopravdy, poté reagoval na kritiku rodinných poměrů následujícími slovy: V první řadě musím ochraňovat svou rodinu s Lilií a můžete mi zkusit věřit, že i vůči Mariem se ve světle událostí, o kterých nic nemůžete vědět, chovám korektně, asi až moc.“

  Jak se vidět, tento pokus o funkční polyamorní domácnost skončil katastrofou a ani rok od rozchodu napětí mezi jednotlivými členy trojúhelníku nepolevilo. Místo spokojenosti z případu čpí bolest a křivda. Jak se říká, bolestí jednoho je druhého štěstí. Kdo z bitvy vyšel se sklopenou hlavou a otevřenou ránou, je v tomto případě zřejmé.

  Možná je na čase zamést si na vlastním dvorečku místo filozofování nad palčivými společenskými tématy (naposledy kojení na veřejnosti).

  Všechno totiž začíná u nás, nikoliv u těch druhých. A možná právě to dráždí veřejnost, která má potřebu se k Janečkovu soukromí stále vyjadřovat.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 22:40 pondělí 26. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   165
  • Sladký
   22
  • Tvl
   19
  • Haha
   18
  • Super
   16
  • Cože
   16

  Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

  Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

  Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

  Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

  Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

  Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 4. března 2021, svátek má Stela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz