jít naiDNES.cz

Vzal jsem si ji, aby nešla na potrat! Janeček se drsně pustil do své manželky Mariem...

Poté, co se Karel Janeček a jeho Lilia Khousnoutdinova pochlubili na internetu fotkou ferrari v lese připomínající estetiku „nových Rusů“, dnes se miliardář vytasil s nabídkou sňatku. Nevinná žádost se ale brzy zvrhla v palbu obvinění a urážek. Janeček totiž napsal, že se svou stále ještě manželkou, tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi, se oženil pouze z donucení. „Vzal jsem si ji, abych zachránil život svého syna!“ píše v diskuzi na svém profilu.

Sice ještě není s poslední manželkou Mariem Mhadhbi rozvedený, ale už požádal o ruku další partnerku. Karel Janeček se bude potřetí ženit.

On ovšem na sociálních sítích tvrdí, že to bude podruhé. Mariem, podle zákona stále ještě manželku, už vytěsnil ze svého života.

„Podruhé v životě jsem se rozhodl pevně spojit svůj život s nádhernou ženou. Před 21 lety (jaká to krásná shoda okolností!) jsem totiž žádal o ruku svou první úžasnou ženu Michaelu, které jsem za moc vděčný,“ napsal matematik na Facebook a vzpomínal na svou první manželku Michaelu, s níž má dvě děti.

Z výčtu právoplatných manželek mu ale poněkud vypadla tuniská matematička Mariem Mhadhbi, kterou si s velkou pompou bral ve vrtulníku v nadmořské výšce 1221 metrů. V té době už byla Mariem i těhotná.

Této nesrovnalosti si okamžitě všimli lidé, kteří kontroverzního matematika sledují, a začali mu pěkně nakládat. 

Podruhé? Snad potřetí! A co Mariem?“ píše jeden z komentujících. K jeho zděšení Janeček odpovídá, že tu si vlastně nikdy brát nechtěl, tudíž ji do svého „seznamu“ nepočítá.

„Nikdy jsem si ji nechtěl brát. Byli jsme dohodnuti, že budeme žít spolu a mít děti. Když otěhotněla, trvala na sňatku, jinak by bývala šla na interrupci. Mariem jsem o ruku nežádal. Ji jsem si vzal, abych zachránil život svého syna,“ šokuje Janeček na Facebooku.

Přitom ještě v květnu 2015 pěl Karel Janeček na svou krásnou matematičku Mariem ódy v rozhovoru pro DVTV.

„Moje životní láska se jmenuje Mariem, je to žena pocházející z Tuniska, která žije v současné době v Paříži, ale bude žít zde v České republice. Brali jsme se ve vrtulníku v nadmořské výšce 1221 metrů,“ řekl v rozhovoru s Danielou Drtinovou.

Dva roky předtím zároveň tvrdil, že podruhé už se ženit nechce.

„Nikdy bych ale nevěřil, že je možné najít nejkrásnější ženu na světě, která je zároveň ve všem plně v souladu se mnou. Je geniální matematička, ale to je pouze malá část toho všeho nádherného,“ prohlásil také Janeček v témže rozhovoru.

Rozhodně to tehdy nevypadalo, že by si Mariem bral z donucení. Už vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by to bylo kvůli hrozícímu potratu, jak teď Janeček píše na Facebooku.

Že Janeček nepíše pravdu, mu tam napsal také jistý Karim Abbassi, který ve francouzštině matematikovi nadává za pokrytectví a tvrdí, že lže.

Karel Janeček i jemu odpověděl totéž, co tvrdil výše: „Bral jsem si ji, abych zachránil našeho syna!“

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:38 31. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  199
 • Tvl
  32
 • Haha
  26
 • Super
  23
 • Cože
  23
 • Sladký
  20
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat