jít naiDNES.cz

Janeček byl ve Varech za hastroše, jeho partnerka Lilia se ztrácí před očima!

Výstřední miliardář Karel Janeček a jeho partnerka nesmí chybět na žádné společenské akci. Karlovy Vary jsou pro kontroverzní pár ideální příležitostí okázale se předvádět. Lilii to sice slušelo, jen se začíná ztrácet před očima. Janeček byl „nahastrošený“ jako na procházku se psem, nikoliv na červený koberec.

Karel Janeček na sebe opět strhl nezaslouženou pozornost, když se se svou partnerkou zjevil na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Jak už bývá zvykem, jeho Lilii to slušelo, akorát je snad ještě hubenější, než byla! Jak prozradila Blesku, může za to hodně sexu.

„Celkově pozitivní hormony, zamilovanost. Také pomáhá omezit živočišnou stravu,“ prozradila svůj recept na štíhlost Janečkova kněžka.

Janečkova partnerka Lilia je jako lunt!

Janečkova partnerka Lilia Khousnoutdinova je jako lunt!

Karel Janeček s partnerkou ve Varech. Jí to sluší, on je oblečený jaka na...

Karel Janeček s partnerkou ve Varech. Jí to sluší, on je oblečený jako na procházku po parku.

Matematik to ale na rozdíl od své partnerky nevychytal. Vzal si na sebe kalhoty, s nimiž na červeném koberci moc parády neudělal. V takovém modelu by zapůsobil na procházce městským parkem, na společenské akci ve Varech to ale působilo jako pěst na oko!

Pár se jako vždy na červeném koberci zahrnoval doteky a polibky. Je znát, že Karel Janeček je na svou partnerku náležitě pyšný. Se stávající právoplatnou manželkou zatím ještě rozvedený není, i když vnitřně to tak prý cítí.

Pár byl ve Varech jen na skok, protože spolu mají roční dceru Isabellu, kterou Lilia ještě kojí. Dceru dvojice zplodila na cestě Bhútánem, kde se nechala také oddat v duchu buddhistické tradice.

To všechno proběhlo v době, kdy byl Janeček ženatý s tuniskou matematičkou Mariem Mhadhbi, se kterou měl v té době malého syna Yanise. 

Mariem se manželův nový vztah pochopitelně nelíbil, a i když matematik zpočátku doufal, že ženy spolu budou koexistovat a nechají jedna druhou žít, místo toho vznikl velký rozkol. Mariem z toho vyšla s prázdnou a její místo vyplnila stávající Janečkova partnerka Lilia.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat