jít naiDNES.cz

Jakube, už není cesty zpět. Agáta začala vyklízet barák!

Zbavuje se Agáta Prachařová Jakubových věcí? Před dům nechala přivézt kontejner na přebytečné harampádí. | foto: Koláž Expresu

Tady již není cesty zpátky. Manželství Agáty a Jakuba Prachařových je doslova v troskách a dcera Veroniky Žilkové za sebou pálí mosty. Nejenže si demonstrativně nechala zkrátit vlasy a na sociálních sítích se znovu přejmenovala na Hanychovou, nyní dokonce začala i vyklízet jejich společný dům!

Tohle již není jenom manželská krize, která přejde, ale schylující se rozvod. Jak jsme vás v posledních měsících několikrát informovali, manželství Agáty a Jakuba Prachařových je doslova v troskách a již mu není pomoci. 

Dali ale vůbec Agáta s Jakubem svému vztahu šanci na přežití?

Když Agáta Prachařová v den výročí jejich svatby oznámila světu, že rozejít se v takto vzácný den umí jenom málokdo, všichni očekávali, že se Jakub kvapem vrátí domů a pokusí se vztah s matkou své dcerky Mii vyžehlit. 

Ten ale udělal přesný opak. Vydal se s partou přátel na horskou chatu, kde strávil téměř týden.

Ani po jeho návratu domů ale nedošlo k očekávanému happy endu. Místo toho, aby si manželé popovídali a vše si vyříkali, čímž by se možná vyčistil vzduch, Prachař si sbalil kufry a odjel pracovně mimo Prahu.

Nutno říct, že ani Agáta se nepřetrhla, aby jejich manželství zachránila. Když už se Prachař po několika dnech vrátil domů, sbalila se a odletěla za svou maminkou Veronikou Žilkovou do Izraele. A odtamtud svého muže doslova provokovala snímky s pohledným trenérem surfování, o němž podle informací Blesku měla Prachařovi tvrdit, že na ni byl něžný.

Otázkou je, zda to byla pomsta za jeho psychické deptání, jehož se na ní měl Prachař v posledních měsících dopouštět, nebo právě na základě této provokace došla jejímu muži trpělivost a začal jí to odplácet stejnou mincí.

Ať je to, jak chce, manželé se podle informací Expresu doslova nesnesou nejen v jedné místnosti, ale ani v jednom domě. Když je doma Jakub, není tam Agáta – a naopak. Již delší dobu nespí ani ve společné posteli.

K zásadnímu zlomu došlo v posledních dnech. Agáta sice ještě na konci srpna jako poslušná ženuška o svém manželství na Jakubův rozkaz mlčela, před několika dny ale udělala něco nečekaného. 

Na svém Instagramu zveřejnila text: „Život není to, co chceš, ale co vydržíš.“ K tomu přidala hashtagy: nová zkušenost, zvládnu to, musím a freedom, což je anglicky svoboda.

Nutno říct, že nezůstalo jenom u motivačního statusu, ostříhaných vlasů a změny příjmení na sociálních sítích na Hanychová. 

Fotoreportérům Expresu se podařilo vyfotit, jak Agáta vyklízí dům, v němž měla v plánu s Jakubem vychovávat jejich děti. Otázkou je, zda jde o nezbytný úklid po končícím létě, nebo se Agáta již začala zbavovat drobností, které jí připomínají Prachaře. 

S ohledem na to, že v přistaveném kontejneru skončila i matrace, to vypadá, že Jakub možná v domě již nemá kde složit hlavu. 

Ať je to, jak chce, tohle manželství již nemá šanci na záchranu.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat