jít naiDNES.cz

Jak to teď má Agáta s manželem Jakubem Prachařem? Jsme spolu, ale...

Překonali Agáta a Jakub Prachařovi manželskou krizi, nebo se stále schyluje k rozvodové bitvě? Dcera Veroniky Žilkové sice tvrdí, že jsou se synem Dany Batulkové spolu, vše ale svědčí o opaku. Nejenže cestuje neustále sama, dokonce i na finálový večer České Miss dorazila bez svého muže.

Tvoří vůbec Agáta Prachařová a její manžel Jakub ještě pár? Pokud bychom nechali mluvit jejich společné snímky z posledních týdnů, odpověď by byla ne. Ty totiž neexistují. Modelka přesto tvrdí, že žije ve funkčním manželství.

„Máme nějakou dohodu, že o ničem nebudeme mluvit, a to budu respektovat. Já jsem vždycky mluvila až moc. Třeba jsem dospěla a dokážu některé věci veřejně nekomentovat,“ svěřila se nám Prachařová, která i na finálový večer České Miss dorazila bez Jakuba.

Tam jsme se jí zeptali, zda stále tvoří s Jakubem pár. „Žijeme spolu. Víc nemůžu říct,“ vysvětlila Prachařová.

Zvláštní byla její odpověď na otázku, zda spolu plánují zůstat i do budoucna. Nikdo nikdy neví,“ sdělila nám Agáta, která se před několika dny vrátila z Izraele. Ani tam ji její muž nedoprovázel.

„Já tam lítám za mamkou a on má práci, tak tam prostě nelítá. Asi se mu nechce za tchyní, komu by se chtělo,“ uzavřela Prachařová, které buď na jejím muži opravdu záleží, a proto mu trpí, že se chová, jako by se za ni styděl, nebo se tiše schyluje k rozvodu, akorát o tom ještě Prachařovi nemluví nahlas.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat