Potvrzeno. Agáta je na dovolené s Jakubem. Proč se ale snaží budit dojem, že ne?

A je to potvrzeno. Ještě před několika týdny to sice vypadalo, že se schyluje k dalšímu mediálnímu rozvodu, Agátě a Jakubovi Prachařovým se ale podařilo manželství zachránit. Podle informací Expresu si tak momentálně společně užívají na jihu Itálie, kde se snaží zažehnout ztracenou jiskru. Proč se ale modelka snaží budit dojem, že je na dovolené sama?

Podivností kolem dovolené Agáty Prachařové a jejího muže Jakuba je hned několik. První z nich je způsob, jak se na jih Itálie dostali.

Jak jsme vás již informovali, Jakub vycestoval v pátek a Agáta až počátkem tohoto týdne. Je otázkou, zda nechtěli být viděni společně v jednom letadle, protože si stále nejsou jistí, zda spolu chtějí být, nebo Agáta nemohla z pracovních důvodů vycestovat dřív a Jakub se už nemohl dočkat, až se smočí v moři.

Nepochopitelná je i komunikace Agáty Prachařové přímo ze slunné Itálie. Ta se totiž snaží tvářit, že je u moře sama, ačkoliv podle zdrojů Expresu přímo z Itálie tam má být právě se svým mužem, se kterým vrkají jako dvě hrdličky.

„Potkali jsme je v Amalfi. Měli se k sobě. Na rozvod to rozhodně nevypadalo,“ svěřil se nám zdroj, který v tomto malebném jihoitalském městečku také právě tráví dovolenou.

Je zajímavé, že v minulosti Agáta neměla sebemenší problém zveřejňovat snímky ze společné dovolené. Je tak nasnadě se ptát, zda právě to není jednou z Prachařových podmínek. O herci je známo, že si své soukromí rád hlídá.

Agáta s Jakubem by si ale měli uvědomit, že jejich chování je přinejmenším podivné. Pokud spolu chtějí být, nemají důvod tajit, že jsou na dovolené spolu. Přece jenom jsou manželé a nedělají nic špatného.

A to je právě kámen úrazu.

Je manželská krize, kdy to dokonce v jednu chvíli vypadalo na rozvod, opravdu zažehnána? To se nejspíš ukáže až po dovolené v Itálii.

Zatím to spíš vypadá na oťukávání, zda spolu ještě dokážou vydržet jako pár, aniž by měli nutkání od sebe utéct. 

I proto to z prezentace Agáty Prachařové působí, že je buď na dovolené sama, nebo s nějakým obtloustlým miliardářem, kterého se stydí ukázat.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat