Sešlo z rodinné dovolené! Prachařovi odletěli každý zvlášť na tajné místo

Potkají se Prachařovi v Itálii nebo stráví dovolenou každý zvlášť? | foto: Instagram Agáty Prachařové

Sešlo z rodinné idylky? Agáta Prachařová sice tvrdila, že jim s Jakubem po skončení karlovarského festivalu začnou společné prázdniny, její slova se vyplnila jenom částečně. Jakub na dovolenou sice odletěl, rodinu nechal doma. Nebo je vše jinak?

Sledujete-li instagramové profily manželů Prachařových paralelně, nemohlo vám ujít, jak málo času spolu Jakub a Agáta tráví.

Ačkoliv Agáta ještě před čtrnácti dny tvrdila, že po návratu z Karlových Varů, kde byl její muž několik dní pracovně, pojedou na společnou dovolenou, vše se zdá být jinak.

Jakub sice před třemi dny zveřejnil snímek z letištního baru s tím, že každý let má rituál, Agáta v tu samou chvíli ale trávila čas s kamarádkami.

Agátina slova, že ona je s dětmi na chalupě a Jakub ve Varech pracuje, tudíž jim společné prázdniny začnou až po Varech, se s ohledem na situaci zdají být více než přitažená za vlasy.

Nebo je vše jinak?

Další možností je, že manželé na dovolenou odletěli každý zvlášť a potkají se až v cílové destinaci. V pondělí totiž i Agáta zveřejnila snímek z letištní haly a záhy i video z malebného italského Positana, v jehož okolí by momentálně měl trávit dovolenou právě i Bouček se svou snoubenkou, za kterými mířil Jakub Prachař.

Je tak otázkou, zda se manželé Prachařovi rozhodli, že si dají tajné rande v tomto jihoitalském městečku, nebo jde o shodu náhod a dovolenou budou trávit opět každý zvlášť, jen nedaleko od sebe.

Zásadní budou následující dny, zda manželé zveřejní společné snímky, nebo se nakonec ukáže, že Agáta znovu vycestovala jenom se svými dětmi či kamarádkou.

Fotogalerie

Komentáře