Jakube, už není cesty zpět. Agáta začala vyklízet barák!

7. září

Zbavuje se Agáta Prachařová Jakubových věcí? Před dům nechala přivézt kontejner na přebytečné harampádí. | foto: Koláž Expresu

Tady již není cesty zpátky. Manželství Agáty a Jakuba Prachařových je doslova v troskách a dcera Veroniky Žilkové za sebou pálí mosty. Nejenže si demonstrativně nechala zkrátit vlasy a na sociálních sítích se znovu přejmenovala na Hanychovou, nyní dokonce začala i vyklízet jejich společný dům!

Tohle již není jenom manželská krize, která přejde, ale schylující se rozvod. Jak jsme vás v posledních měsících několikrát informovali, manželství Agáty a Jakuba Prachařových je doslova v troskách a již mu není pomoci. 

Dali ale vůbec Agáta s Jakubem svému vztahu šanci na přežití?

Když Agáta Prachařová v den výročí jejich svatby oznámila světu, že rozejít se v takto vzácný den umí jenom málokdo, všichni očekávali, že se Jakub kvapem vrátí domů a pokusí se vztah s matkou své dcerky Mii vyžehlit. 

Ten ale udělal přesný opak. Vydal se s partou přátel na horskou chatu, kde strávil téměř týden.

Ani po jeho návratu domů ale nedošlo k očekávanému happy endu. Místo toho, aby si manželé popovídali a vše si vyříkali, čímž by se možná vyčistil vzduch, Prachař si sbalil kufry a odjel pracovně mimo Prahu.

Nutno říct, že ani Agáta se nepřetrhla, aby jejich manželství zachránila. Když už se Prachař po několika dnech vrátil domů, sbalila se a odletěla za svou maminkou Veronikou Žilkovou do Izraele. A odtamtud svého muže doslova provokovala snímky s pohledným trenérem surfování, o němž podle informací Blesku měla Prachařovi tvrdit, že na ni byl něžný.

Otázkou je, zda to byla pomsta za jeho psychické deptání, jehož se na ní měl Prachař v posledních měsících dopouštět, nebo právě na základě této provokace došla jejímu muži trpělivost a začal jí to odplácet stejnou mincí.

Ať je to, jak chce, manželé se podle informací Expresu doslova nesnesou nejen v jedné místnosti, ale ani v jednom domě. Když je doma Jakub, není tam Agáta – a naopak. Již delší dobu nespí ani ve společné posteli.

K zásadnímu zlomu došlo v posledních dnech. Agáta sice ještě na konci srpna jako poslušná ženuška o svém manželství na Jakubův rozkaz mlčela, před několika dny ale udělala něco nečekaného. 

Na svém Instagramu zveřejnila text: „Život není to, co chceš, ale co vydržíš.“ K tomu přidala hashtagy: nová zkušenost, zvládnu to, musím a freedom, což je anglicky svoboda.

Nutno říct, že nezůstalo jenom u motivačního statusu, ostříhaných vlasů a změny příjmení na sociálních sítích na Hanychová. 

Fotoreportérům Expresu se podařilo vyfotit, jak Agáta vyklízí dům, v němž měla v plánu s Jakubem vychovávat jejich děti. Otázkou je, zda jde o nezbytný úklid po končícím létě, nebo se Agáta již začala zbavovat drobností, které jí připomínají Prachaře. 

S ohledem na to, že v přistaveném kontejneru skončila i matrace, to vypadá, že Jakub možná v domě již nemá kde složit hlavu. 

Ať je to, jak chce, tohle manželství již nemá šanci na záchranu.

Fotogalerie

Komentáře