Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Vymlouvá se z nemoci jako Bartošová. Potká Hanu Krampolovou stejný osud?

  Potká Hanu Krampolovou stejný osud jako Ivetu Bartošovou? | foto: Koláž Expresu

  Kdykoliv Hana Krampolová skončí v péči lékařů, přispěchá její manžel Jiří s podivným vysvětlením, proč se tak stalo. Málokdy ale dává vinu své manželce, která má nejen problémy s alkoholem, ale i s tím, že své tělo místo jídla dávkuje desítkami cigaret denně. Také vám to něco připomíná? Obdobně se obhajovala i tragicky zemřelá zpěvačka Iveta Bartošová. A jak dopadla!

  Měla to být dovolená, kde měly Dáda Patrasová a Hanka Krampolová předvést, že chytily druhý dech a jsou v plné formě.

  Zatímco první zmíněná dáma dokázala, že se jí z alkoholové pasti podařilo alespoň naoko dostat, a vypadá nejlépe za poslední roky, Hana Krampolová opět skončila v péči lékařů. Podle prvotních informací byla dokonce v ohrožení života a i kvůli tomu ji lékaři umístili na jednotku intenzivní péče.

  Po prvotním šoku se její manžel Jiří Krampol oklepal a přispěchal s vlastním vysvětlením celé situace.

  „Na intenzivní péči ji dali ne proto, že by tam musela být, ale protože se takzvaně sichrujou, kdyby náhodou se něco stalo, tak aby se nedalo říct, že zanedbali péči,“ uvedl během tiskové konference Jiří Krampol.

  Tomu přitakal i šéf Muže roku David Novotný, který tvrdil, že ji na jipku umístili spíše kvůli jazykové bariéře než ze zdravotních důvodů.

  A aby oba pánové svá tvrzení podpořili, jenom několik hodin poté, co paní Hanku po čtyřech dnech v nemocnici propustili, za přítomnosti fotografů a kamer ji vyvedli na pláž, aby všem dokázali, že je Krampolová opravdu v prvotřídní formě.

  Ze snímků je bylo zřejmé, že tu něco nehraje, čehož si všiml i Krampolův manažer Miloš Schmiedberger, jenž prostřednictvím svého facebookového účtu konstatoval, že je Hana Krampolová opravdu vážně nemocná a sám žasne, jakým způsobem se její zdravotní stav veřejně prezentuje.

  Nutno připomenout, že se vše děje za tichého souhlasu jejího muže. Ačkoliv člověk nemusí mít diplom z medicíny a dojde mu, že je Krampolová nemocná, její muž Hanin špatný zdravotní stav pravidelně bagatelizuje.

  „Nic se nestalo. Měla zesláblý organismus a potřebovala do nemocnice, aby jí dali výživu. Má tam být tři dny,“ komentoval její hospitalizaci Krampol.

  Ze tří dní byly nakonec tři týdny.

  V minulosti ji zase hájil, že v žádných Bohnicích nebyla, jen měla špatnou reakci na prášky, tak si ji tam nechali na tři dny na pozorování. To, že roky bere silné prášky proti bolesti, obhajoval tím, že ji bolí ruka, koleno a noha, kvůli čemuž nemůže spát.

  Nutno říct, že Krampolovi jsou nepoučitelní. Ačkoliv je Hana Krampolová očividně těžce nemocná a na první pohled potřebuje nastolit pevný režim, jenom týden po propuštění z nemocnice vyrazila se svým mužem a jejich přáteli do jednoho z pražských barů.

  Nejspíš aby předvedla, že je naprosto v pořádku. Stejně bláznivě se zachovali nyní v Tunisku, kde ve stejný den, kdy ji propustili z nemocnice, vyrazila za doprovodu kamer a fotografů na pláž, aby všechny ujistila, že je zdravá.

  Bartošová číslo 2?

  Podobný postup měl i příběh Ivety Bartošové. I ta svou slabost pro tlumicí prášky a alkoholové dýchánky obhajovala různými bolístkami, které ji trápily.

  V září 2011 si během pádu ze schodů v tehdejším domě Josefa Rychtáře zlomila krček v levém rameni. Kvůli svému zranění dokonce nemohla podle jejích slov zpívat.

  „Ty dráty v rameni mě úplně paralyzovaly. Zpívat s nimi opravdu nejde. Když se pořádně nadechnu, ta železa mi vyletí z ramene a cítím ukrutnou bolest,“ tvrdila zpěvačka, která větu, že nemůže zpívat, protože ji něco bolí, v budoucnu opakovala pravidelně.

  A že těch záhadných zranění a nehod ji v následujících letech potkalo hned několik.

  V lednu 2012 se otrávila nikotinem, o měsíc později byla s podlitinami v obličeji převezena do nemocnice. Tehdy tvrdila, že spadla na noční stolek.

  V lednu 2013 to byl zub, osmička, která rostla pod sedmičkou. V květnu téhož roku ji záchranka odvezla s rozbitou hlavou a otřesem mozku na JIP a dodnes se neví, co se jí stalo. Ve stejném měsíci si měla pohmoždit klíční kost, když údajně během venčení fenky Gejši měla spadnout z kola.

  A to ani nezmiňujeme autonehodu, kterou cestou z Frenštátu způsobil Josef Rychtář a z níž Iveta vyvázla s podlitinami. To ale není jediná podobnost se situací Hanky Krampolové.

  Málokdo totiž dokáže vytěsnit z paměti snímek Ivety Bartošové ležící na italské pláži na důkaz toho, že se Zdeňkem Macurou „na dovolenou“ odjela dobrovolně.

  Právě tato fotografie se všem vybavila při pohledu na Hanu Krampolovou na pláži. Iveta tehdy na písčité pláži ležela doslova nehybně a plavky měla dokonce oblečené naruby.

  Jak dopadl příběh Ivety Bartošové, všichni víme, otázkou je, jak skončí Hana Krampolová. Dokáže se manželka Jiřího Krampola postavit na nohy sama, nebo bude muset vyhledat odbornou pomoc?

  Na tohle si slavní manželé budou muset odpovědět nyní po svém návratu do Česka. Hančin stav se totiž nezlepšuje, ale naopak zhoršuje a musela jít opět do nemocnice.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 17:29 30. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   60
  • Super
   26
  • Sladký
   18
  • Tvl
   18
  • Haha
   16
  • Cože
   12

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

  Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

  Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

  Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz