jít naiDNES.cz

Hana Krampolová po probuzení v nemocnici. Dejte mi cigáro!

Manželka Jiřího Krampola (80) Hana (57) si prostě nedá říct. Na dovolené v Tunisku zkolabovala, když její organismus nevydržel její neustálé vykuřování a odmítání jídla, až skončila na JIP. Místo toho, aby myslela na své zdraví a také na zdraví svého Jirky, který se ni bojí, první, o co si požádala, byla krabička cigaret. Její ošetřující lékař nevěřícně kroutil hlavou.

Hana Krampolová už mnohokrát slibovala manželovi Jiřímu, že bude dbát o své zdraví, bude jíst, pít hodně vody, šetřit se a hlavně omezí kouření. Není to dlouho, co skončila v Bohnicích poté, co přežívala jen na alkoholu a nikotinu.

Proto vzal Jirka Hanu k moři, aby se dala do kupy a změnila své sebedestruktivní návyky. Ale to se nestalo! Celé dny nevycházela z pokoje, kouřila ostošest a jídlu se vyhýbala. Bylo jen otázkou času, kdy opět zkolabuje.

Přestože Hana skončila na nejlepší místní soukromé klinice s péčí, jakou má v Tunisku snad jen prezident, rad ošetřujících lékařů se nedržela. Přitom byla důrazně upozorněna, že na tom není dobře a měla by hodně odpočívat. A hlavně přestat kouřit.

To bylo jako mluvit do starého dubu.

„V nemocnici mluvila o tom, že by si dala cigaretu. Doktor slyšel to slovo a byl z toho na mrtvici. Hance řekl, že jestli to udělá, během vteřiny zničí všechnu jejich práci,“ řekl Expresu zdroj z nemocnice. 

Stav Hany Krampolové se po kolapsu zlepšuje.

Stav Hany Krampolové se po kolapsu zlepšuje.

Místo toho, aby pracovala na návratu do normálu, aby se mohla konečně začít starat o staršího partnera, myslí jen sama na sebe a pokračuje v nezdravém životním stylu.

Dnes ji dokonce mají převézt z nemocnice do hotelu, kde by měla dál udržovat klidový režim bez kouření.

Vydrží to Hanka, nebo opět podlehne závislosti?

Komentáře

Mohlo by vás zajímat