Krampolová nemohla dýchat, bez pomoci by možná zemřela. Nyní už jí a komunikuje

Hana Krampolová zkolabovala na dovolené v Tunisku. Bez cizí pomoci mohla být mrtvá. | foto: Expres.cz

Je v péči lékařů na nejlepší soukromé klinice v okolí a její stav se zlepšuje. Jenže ve skutečnosti mohl kolaps Hany Krampolové dopadnout úplně jinak. Podle našeho zdroje přímo z Tuniska totiž manželku herce Jiřího Krampola našli v doslova děsivém stavu, měla modré rty a nemohla dýchat. Nebýt včasného zásahu, zřejmě by zemřela! Podle našeho zdroje se však její zastav zlepšuje a zítra by ji měli přesunout na normální pokoj.

V březnu zkolabovala poprvé, jenže když se po dvou měsících dala alespoň trochu dohromady, rozhodně se nešetřila. Hana Krampolová byla například každou chvíli viděna se zapálenou cigaretou.

Netrvalo proto příliš dlouho a manželce herce Jiřího Krampola se zdravotní komplikace vrátily. Zkolabovala znovu, tentokrát na dovolené v Tunisku, kam spolu s manželem a přáteli vyrazila v rámci soustředění finalistů Muže roku.

Podle informací Expresu je Krampolová v péči lékařů na nejlepší soukromé klinice v okolí a nezdá se, že by byla v přímém ohrožení života. Včera byla situace ale úplně jiná. Jak Expresu prozradil zdroj přímo z Tuniska, roli sehrály možná i vteřiny!

„Našli ji nehybnou s namodralými rty, nemohla dýchat, jen lapala po dechu,“ prozradil nám zdroj. „Myslím, že by bez včasné pomoci zemřela,“ dodal.

Hana Krampolová si krátí chvilku na finalistech Muže roku 2019.

Krampolová se příliš nešetří.

Nyní už se zdravotní stav Krampolové naštěstí zlepšuje a snaží se i komunikovat s okolím.

„Leží na soukromé klinice, má soukromý jednolůžkový pokoj. Dobře se tam o ni starají, ví o ní dokonce i ředitel nemocnice. Hana už komunikuje, hýbe rukama i nohama, snaží se normálně mluvit,“ prozradil nám zdroj.

Další osoba, která je o stavu Hany Krampolové detailně informována, nám prozradila, že už začala jíst a bez problémů komunikovat.

„Byl jsem u ní a uzdravuje se velmi dobře. Zítra už se přesune na normální pokoj. Už mluví perfektně a také se jí do tváře vrátila barva. Také začíná pomalu jíst,“ dozvěděli jsme se.

O stavu Krampolové by dnes měl promluvit i její manžel Jiří. Toho k ní včera nepustili, sám tedy příliš informací neměl. 

Českého Belmonda opakované zdravotní problémy manželky Hanky psychicky ničí, podle našich informací se po jejím kolapsu sesypal a bere léky na uklidnění.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat