jít naiDNES.cz

Co ubližuje Hance Krampolové? Nuda, nicnedělání a nulový kontakt s realitou

Co by měla Hana Krampolová udělat pro to, aby se odrazila ode dna? | foto: koláž expres

Hana Krampolová má za sebou další kolaps a nepomohlo jí ani to, že si momentálně užívá slunné Tunisko. Manželka Jiřího Krampola by měla ve svém životě urychleně něco změnit, než bude příliš pozdě. Co všechno by mohla udělat pro to, aby se odrazila ode dna?

Celé dny nemá co na práci. Nemá pořádné záliby, nesportuje, nevaří, málo jí. Až na to, že Hana Krampolová doprovází svého muže na společenské akce, nechodí ani ven. Jedinou její vášní je kouření, kterému se pro změnu věnuje až moc.

Jak ukazuje vývoj událostí posledních týdnů, takhle to dál nepůjde, její tělo dává celkem jasné signály. Co by blondýna měla udělat pro to, aby se znovu postavila na nohy?

Jíst jako člověk

Pokud se Hanka tajně nedala na bretariánství, měla by začít normálně jíst. Tím se myslí pestrá a vyvážená strava, která by měla obsahovat čerstvou i jinak upravenou zeleninu, čerstvé ovoce, sacharidy i bílkoviny. Tentokrát už si bývalá učitelka v mateřské školce nevystačí jen s oblíbeným smaženým květákem a tatarkou.

Práce

Věnovat se nějaké činnosti. Jakékoliv! Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, nezlobí. Přece se nemusí hned hlásit do kurzu psaní japonské poezie. Stačí se pustit do domácích prací. Uvařit jídlo, uklidit byt, chodit se psem na procházky nebo si přečíst knížku. Nečinnost je zabiják těla i ducha. Časem by si mohla přibrat nějakou tu práci, například pomoc Jiřímu s účetnictvím a vedením kalendáře.

Přestat kouřit

Do třetice bychom doporučovali přestat s kouřením. Jistě to není nic příjemného, ale podařilo se to i vášnivějším kuřákům. V dnešní době nejrůznějších možností to jistě není nemožné. Co pro začátek vyměnit klasickou cigaretu za elektronickou?

Je sice hezké, že se Hana Krampolová po každém zhroucení ukazuje ve společnosti před zraky novinářů a všichni se tváří, že je všechno v pořádku, ale ono není.

Tuniská epizoda by mohla být posledním voláním o nápravu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat