jít naiDNES.cz

Hříšný klub, kde mělo docházet k prostituci nezletilých, lákal i slavné. Koho všeho?

Klub Escape, ve kterém se podle obžaloby prodávali nezletilí gay prostituti, pravidelně navštěvovaly české i světové celebrity. Kdo všechno tam byl? | foto: Koláž Expresu

Podle obžaloby sice v pražském klubu Escape docházelo ke gay prostituci nezletilých, podniku s kontroverzní pověstí se nevyhýbaly ale ani známé osobnosti. A to nejen české, klub byl oblíbený i u zahraničních hvězd. Kdo všechno se v hříšném podniku ukázal?

Kauza, která nemá na české poměry obdoby. V těchto dnech probíhá soudní líčení se šesticí mužů, kteří se podle obžaloby měli podílet na gay prostituci nezletilých chlapců v klubu Escape v centru Prahy.

Jedním z nich je partner Jana Bendiga Lukáš Rejmon, který v klubu pracoval jako provozní a jemuž za kuplířství hrozí až pět let vězení. Čtyřem z obviněných dokonce za spolupachatelství v organizované skupině hrozí až dvanáct let vězení.

Jana Bendiga s klubem nespojoval pouze jeho partner, který ho vedl, mladý zpěvák podnik také navštěvoval. Dokonce v prostorách podniku vznikl jeden z jeho videoklipů.

„Nepřijde mi špatně, že jsem si pronajal interiéry toho klubu pro natáčení klipu. Když se natáčelo, byl klub pro ostatní uzavřen. Co se vzhledu týče, jde o velmi exkluzivní prostory. Své klipy tam natáčeli i další zpěváci, televize Nova dokonce Kriminálku Anděl,“ sdělil nám Bendig.

Bendig ale není jediná známá osoba, návštěvníkem podniku byl i módní návrhář Osmany Laffita. Ten pořádal v klubu minimálně jednou afterparty po své přehlídce, kdy se tam dokonce před čtyřmi lety před zraky ostatních návštěvníků měl poprat se svým manželem Guyem.

„Vzduchem létaly příčesky a pěsti!“ tvrdili tehdy svědci pro web Super.cz, čtěte ZDE.

„Osmany se s tím svým manželem strašně porval. Strhali si i ty svoje příčesky a museli je od sebe rozdělovat dva bodyguardi a další lidi. Guy měl vyhozené koleno a spoustu modřin, Osmany má z toho zase malou jizvu pod okem,“ prozradili svědci události s tím, že rvačka manželů pokračovala i na ulici před klubem.

Podle svědectví Davda Rajta si Laffita měl některé z hochů brát k sobě domů.

„Já se s mým manželem peru dvacet let a ještě pořád jsme spolu. On je Kubánec a já jsem cikán. U nás je to trošku normální, že na sebe řveme,“ okomentoval to tehdy pro Super.cz Osmanyho manžel Guy a nevyvrátil, že v klubu tu noc byli.

Expresu Guy přiznal, že klub pravidelně s Laffitou navštěvovali. „Ano, chodívali jsme tam. Nebo je to zakázané? Nevím ale, že by tam docházelo k prostituci. To jsme tam neviděli. Osobně známe i majitele klubu, ale nechci se k němu vyjadřovat. Můj názor není důležitý,“ sdělil nám Laffitův manžel s tím, že slavný návrhář kauzu komentovat nebude, protože s tím nehodlá ztrácet svůj drahocenný čas. 

Do podniku chodily i světově známější osoby, například jsme našli snímek amerického zpěváka Adama Lamberta, který aktuálně vystupuje s legendární rockovou skupinou Queen. Lambert byl v klubu s českou hvězdou travesty show Janem Kratochvílem, jenž před časem za záhadných okolností zemřel.

Kromě Adama Lamberta měla do klubu údajně na chvíli zavítat i legendární Madonna, ta tam přišla údajně popřát k narozeninám jednomu ze svých tanečníků.

S mnoha hvězdami je, jak sám uvádí, propojen i švýcarský podnikatel a majitel podniku Massimo Augusto Scolari. Ten během soudního líčení tvrdil, že plno celebrit ve světě zastupuje. Neupřesnil ale které.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat