Pondělí 20. ledna 2020, svátek má Ilona
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Tajemství nákladných klipů Jana Bendiga. Natáčel je v klubu, kde mělo docházet k prostituci

  Pražský klub Escape, v němž se podle obžaloby měli prodávat nezletilí gay prostituti, byl i domovským klubem zpěváka Jana Bendiga. Nejenže klub vedl jeho snoubenec Lukáš Rejmon, který je mezi obžalovanými, Bendig sám tam pravidelně chodil. Dokonce tam natáčel jeden ze svých videoklipů!

  Věděl Jan Bendig, co se odehrává v klubu Escape, který vedl jeho snoubenec Lukáš Rejmon? Ten je společně s další pěticí mužů obžalován z kuplířství a hrozí mu až pět let vězení. Čtyřem z obviněných dokonce za spolupachatelství v organizované skupině hrozí až dvanáct let vězení.

  „Obviněným osobám je kladeno za vinu, že jako členové organizované skupiny spáchali zločin kuplířství a zločin obchodování s lidmi v úmyslu, aby jiného bylo užito k prostituci, či ve spolupachatelství přečin svádění k pohlavnímu styku v jednočinném souběhu s přečinem ohrožování výchovy dítěte, kdy oba přečiny byly páchány po delší dobu. Trestné činnosti se obvinění dopouštěli v souvislosti se zjednáváním mužů (a to i mladších 18 let) k poskytování homosexuální prostituce,“ sdělil mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala.

  Obžaloba má mít sice k dispozici tajné odposlechy, Bendig za svým snoubencem a manažerem v jedné osobě stojí.

  „Bohužel i takové věci se dějí. Vím, kdo za těmito výmysly stojí, a vím, proč si určité věci vymyslel, aby nás poškodil. Za Lukášem stojím a stát budu. Vím, že je do toho zatažen neprávem. Přece jsem za těch pět let poznal, vedle koho žiju,“ sdělil eXtra.cz Bendig.

  On sám měl ke klubu velmi blízko. Natáčel v něm například klip ke své písni Youtube Hvězda.

  Sám zpěvák v tom ale problém nevidí. „Nepřijde mi špatně, že jsem si pronajal interiéry toho klubu pro natáčení klipu. Když se natáčelo, byl klub pro ostatní uzavřen. Co se vzhledu týče, jde o velmi exkluzivní prostory. Své klipy tam natáčeli i další zpěváci, televize Nova dokonce Kriminálku Anděl,“ sdělil nám Bendig.

  Ten měl podle všeho blízko i k majiteli klubu, jímž je švýcarský podnikatel Massimo Augusto Scolari, který je také mezi obžalovanými. Bendig nejenže měl během natáčení k dispozici jeho luxusní vůz Lamborghini, ale v jeho švýcarské vile se měl točit klip k písni Bloudím, již Bendig nazpíval s Markétou Konvičkovou.

  To nám Bendig sice potvrdil, více komentovat to ale nechtěl.

  Místo něj se nám ale podařilo získat vyjádření jeho partnera Lukáše Rejmona, jenž klip režíroval. „Pan Scolari v době natáčení klipu ve Švýcarsku nebyl. Vlastní hned několik nemovitostí a tuhle nám pronajal,“ sdělil nám bez bližšího upřesnění Rejmon, jenž je společně se Scolarim mezi obžalovanými.

  Vedle Rejmona a Scolariho čelí obžalobě také bratři Luboslav a Ivan Arsovovi původem z Bulharska a Slováci Branislav Tomaníček a Jakub Rajnec. Státní zástupkyně část z nich viní i ze svádění k pohlavnímu styku a ohrožování mravní výchovy dítěte, za což jim hrozí pět až dvanáct let vězení.

  Všichni obžalovaní obvinění z organizovaného obchodování s lidmi popírají. Bendig v nevinu svého partnera věří.

  Fotogalerie


  Premium

  Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

  Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

  Premium

  Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

  Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

  Premium

  Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

  Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 20. ledna 2020, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz