Emma Smetana se pořádně ztrapnila před slavným režisérem

Tohle se Emmě moc nepovedlo! | foto: Koláž Expresu

Emma Smetana se po svém konci na Nově nečekaně upsala televizi DVTV, kde se stala další redaktorkou. Stejně jako její kolegové Veselovský a Drtinová, bude „ničit“ své hosty nepříjemnými otázkami. Ovšem je Emma Smetana tou pravou pro toto povolání? Rozhovor s režisérem Emirem Kusturicou ukazuje, že nikoliv!

Rozhovor s velkou osobností a navíc v angličtině. To si může odškrtnout bývalá moderátorka hlavních zpráv na Televizi Nova. Povídání s filmovým režisérem Emirem Kusturicou ovšem ukázalo, že Emma Smetana má stále co dohánět!

Před mladou novinářku, která se stává novou tváří internetové televize DVTV, se posadil srbský režisér Emir Kusturica. Ten na pražském festivalu Febiofest ve středu večer představil svůj nový film Na mléčné dráze. To ale bývalou zprávařku z Novy moc nezajímalo a zkušený filmař tak byl pod palbou otázek, které nejspíše nečekal!

Filmový tvůrce ze Srbska představil v Praze svůj nový film, kde hlavní ženskou roli ztvárnila slavná herečka Monica Bellucci. Hlavní mužskou postavu si zahrál sám Emir Kusturica, tyto informace ale Smetanu moc nezajímaly.

Úspěšnému režisérovi se hned v úvodu rozhovoru snažila vkládat slova do úst. Vnutit mu chtěla například to, že řekl, že jeho film odmítl festival v Cannes a důvodem měla být Kusturicova podpora ruského prezidenta Vladimira Putina.

„Tohle nebyl můj výrok. Nikdy jsem nic takového neřekl,“ odvětil mladé novinářce zkušený filmař. Ta se ale nedala a snažila se v této věci dále pitvat.

Místo aby mladou žurnalistku zajímalo to, o čem film je a například jak probíhalo natáčení, tak se asi rozhodla, že z Kusturici dostane více, než by z něj dostali i agenti proslulé FBI!

Roztomilá Emma Smetana se snaží být investigativní novinářkou. Moc ji to ale...

Roztomilá Emma Smetana se snaží být investigativní novinářkou. Moc ji to ale nejde.

„Je to jako kdybych hovořil s někým z amerického ministerstva zahraničí a ne s někým z České republiky,“ řekl dokonce zaskočený režisér.

Nutno poznamenat, že Emma Smetana zažívá změnu jako hrom. Z krásky, která čte zprávy z čtečky se z ní stává neúprosná investigativní reportérka, která svými zvídavými dotazy má ničit své respondenty. Rozhovor s filmařem Emirem Kusturicou ovšem ukazuje, že bývalá hvězda televize Nova se má stále co učit!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:29 30. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  202
 • Haha
  32
 • Super
  19
 • Cože
  17
 • Tvl
  15
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat