jít naiDNES.cz

Rozverný banket: Prezident Trump poplácal královnu kamarádsky po zádech

Víno teklo proudem, halibut, jehněčí, desítky kuchařů a someliérů. I tak by se dal popsat banket v Buckinghamském paláci, který uspořádala královna Alžběta II. (93) na počest amerického prezidenta. Donald Trump (72) je ve Velké Británii na státní návštěvě.

Buckinghamský palác v pondělí večer přivítal na 170 hostů, kteří se sešli na počest amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten dorazil i s manželkou Melanií a dětmi.

Přestože ne každý je z návštěvy prezidenta Spojených států nadšený, v tanečním sále Buckinghamského paláce panovala dobrá nálada. 

Donald Trump připil na královnu Alžbětu, kterou označil za neuvěřitelnou ženu a ztělesnění důstojnosti, patriotismu a služby národu.

I když se Trump dopustil malého trapasu a královnu navzdory protokolu žoviálně poplácal po zádech, Alžběta vypadala velmi dobře naložena.

Na banket dorazil nejen první následník trůnu princ Charles s chotí Camillou, ale také princ William s manželkou Kate Middleton, která oblékla krajkové šaty z dílny Alexandra McQueena a vypadala jako vždy dokonale.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:16 2. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  24
 • Haha
  15
 • Trapas
  13
 • Tvl
  13
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat