Rozverný banket: Prezident Trump poplácal královnu kamarádsky po zádech

Víno teklo proudem, halibut, jehněčí, desítky kuchařů a someliérů. I tak by se dal popsat banket v Buckinghamském paláci, který uspořádala královna Alžběta II. (93) na počest amerického prezidenta. Donald Trump (72) je ve Velké Británii na státní návštěvě.

Buckinghamský palác v pondělí večer přivítal na 170 hostů, kteří se sešli na počest amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten dorazil i s manželkou Melanií a dětmi.

Přestože ne každý je z návštěvy prezidenta Spojených států nadšený, v tanečním sále Buckinghamského paláce panovala dobrá nálada. 

Donald Trump připil na královnu Alžbětu, kterou označil za neuvěřitelnou ženu a ztělesnění důstojnosti, patriotismu a služby národu.

I když se Trump dopustil malého trapasu a královnu navzdory protokolu žoviálně poplácal po zádech, Alžběta vypadala velmi dobře naložena.

Na banket dorazil nejen první následník trůnu princ Charles s chotí Camillou, ale také princ William s manželkou Kate Middleton, která oblékla krajkové šaty z dílny Alexandra McQueena a vypadala jako vždy dokonale.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat