Úterý 9. března 2021, svátek má Františka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Expartnerka o „kanibalovi“ Hammerovi: Vyřezal mi u vaginy „A“, krev ze mě pak slízal!

  Modelka Paige Lorenze popsala svoje zážitky s „kanibalistickým“ hercem Armiem Hammerem. | foto: Profimedia.cz

  Hnutí Me Too v posledních letech vydatně rozvířilo vody Hollywoodu, obvinění řítící se na herce Armieho Hammera ovšem nemají obdoby. Hezoun z filmů Sociální síť či Osamělý jezdec má podle několika bývalých partnerek sklony k sadismu a kanibalismu, což mají dokazovat i zprávy, v nichž píše o touze sníst nejrůznější části ženského těla nebo vypít krev. Tentokrát si přisadila půvabná mladá modelka, která s Hammerem chodila několik měsíců minulého roku.

  Paige Lorenze (22) s Armie Hammerem randila poté, co už se rozešel s manželkou Elizabeth Chambers, tedy na podzim. Byla prý na vrcholu blaha, protože jí často lichotil. A tak si zpočátku příliš nevšímala prapodivných náznaků.

  „Když jsme se poprvé potkali, chtěl, abych mu říkala ‚pane‘ nebo ‚tati.‘ Mě to nevystrašilo, naopak jsem si říkala, že to je něco nového a mohla by to být zábava a dobrodružství. Měla jsem ho ráda,“ prozradila modelka pro server Page Six.

  Postupem času ale Lorenze podle svých slov začala vnímat varovné náznaky. Hammer prý mluvil o tom, že má zálibu v BDSM, ona si ale začala uvědomovat, že jeho chování bylo daleko za hranicemi i takových praktik. 

  A že zkrátka rád ubližuje ženám.

  Herec Armie Hammer

  Herec Armie Hammer

  Dívka tvrdí, že herec během sexu například rád používal nůž. Nejprve jí s ním rozřezával spodní prádlo, pak ho prý přikládal na různé části jejího těla. 

  Jednou ale udělal něco, z čeho běhá mráz po zádech. Údajně měl nožem své partnerce vyřezat do místa poblíž vaginy písmeno „A“, načež krev z rány olízal.

  „Ucukla jsem, ale pak jsem to nechala být. Nevěděla jsem, co mám dělat nebo říct. Je to smutné, ale chtěla jsem, aby mě měl rád a aby měl pocit, že jsem se mu poddala,“ vzpomíná Lorenze, která prý teď má na kůži jizvu a chce si ji nechat odstranit.

  Johnny Depp a Armie Hammer ve filmu Osamělý jezdec.

  Johnny Depp a Armie Hammer ve filmu Osamělý jezdec

  Hammer ji podle jejích slov také při sexu často svazoval, škrtil, kousal a hrubě mačkal na různých částech těla. Pak měl chtít, aby svoje modřiny dávala na odiv.

  „Říkal věci jako: Chci ukousnout kousek tvojí kůže a sníst ji. Někdy mě kousal tak tvrdě, že mi kůži opravdu prokousl. Chtěl, abych pak modřiny předváděla a byla na ně hrdá. Když jsem namítla, co by si o tom pomysleli ostatní lidé, řekl, že právě o to jde,“ popisuje Paige Lorenze.

  Také jí prý pohledný herec prozradil, že měl ve sklepě rodinného domu, kde žil s manželkou a dvěma dětmi, schované figuríny, na nichž si trénoval svazování žen. Také prý často mluvil o tom, jak ho lákalo uškrtit svého psa. 

  Armie Hammer a Paige Lorenzová při venčení psa, kterého chtěl prý herec...

  Armie Hammer a Paige Lorenze při venčení psa, kterého chtěl prý herec uškrtit.

  Vrcholem pro ni bylo, když se dozvěděla, že se Hammer chlubí svým kamarádům tím, co jí dělá, a ukazuje jim fotky, o kterých ani nevěděla, že je pořídil, protože měla zavázané oči. 

  A také to, že herec začal čím dál vážněji mluvit o tom, že by se mu líbilo, kdyby si Paige nechala operativně odstranit jedno z žeber, které by si on mohl pak mohl ugrilovat a okousat.

  „Myslela jsem, že si dělá legraci. Nebrala jsem to vážně, dokud o tom nezačal mluvit často a hlavně dokud další ženy nepřišly s tím, že to po nich chtěl taky. Pak jsem si teprve řekla: Páni, tohle je vážně děsivé,“ říká modelka v narážce na to, že Armieho Hammera v podobném duchu obvinily i další údajné milenky.

  Herec Armie Hammer s manželkou Elizabeth Chambersovou. Od léta spolu nejsou a...

  Herec Armie Hammer s manželkou Elizabeth Chambers. Od léta spolu nejsou a teď se budou rozvádět.

  Vztah nakonec vydržel jen několik měsíců, pak se prý Lorenze začala cítit špatně a uvědomovala si, co jí vlastně její milý provedl a jak s ní manipuloval.

  Na veřejnost se postupně dostávají údajné screenshoty konverzací, které Hammer se svými milenkami a sexuálními otrokyněmi měl vést. Nejnověji se přihlásila jedna z dívek s tím, že jí herec posílal fotografie oněch svázaných figurín, o nichž mluví Lorenze.

  Takové zprávy měl Armie Hammer údajně ženám posílat.

  Takové zprávy měl Armie Hammer údajně ženám posílat.

  Sám herec se nařčením usilovně brání, ačkoliv se sám raději vzdal role v chystané komedii, ve které měl hrát po boku Jennifer Lopez. Učinil tak podle svých slov proto, aby ochránil svoje děti.

  „Tvrzení o panu Hammerovi jsou zjevně nepravdivá. Jakékoliv vztahy s touto osobou nebo jakoukoliv jeho partnerkou byly ve vzájemné shodě, dohodě a za účasti obou stran. Příběhy, které se teď dokola opakují v médiích, jsou zavádějícím pokusem představit jednostranný příběh a poškodit pověst pana Hammera,“ řekl pro The Sun Hammerův právník.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

  Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

  Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

  Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

  Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

  Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 9. března 2021, svátek má Františka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz