Pátek 18. června 2021, svátek má Milan
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Jsem kanibal, chci ti vyříznout srdce! Herec Armie Hammer má na krku nejpodivnější skandál roku

  Herec Armie Hammer | foto: ProfimediaProfimedia.cz

  Jeho kariéra se zdála být na vzestupu, teď ale zřejmě přijde tvrdý pád na dno. Na herce Armieho Hammera, známého z filmů Sociální síť nebo Osamělý jezdec, se sesypalo hned několik obvinění žen, kterým měl posílat zvláště perverzní zprávy o tom, jak by je chtěl zabít, sníst či pít jejich krev. V jedné se z nich se otevřeně přiznal k tomu, že je kanibalem! Herec z vlastní iniciativy odstoupil od chystané komedie, v níž měl zazářit po boku Jennifer Lopez, pravost zveřejněných zpráv ale odmítá: Jsou to brutální a podvržené online útoky!

  Armie Hammer je známý jako filmový sympaťák, ve snímku Sociální síť o vzniku Facebooku se blýskl dvojrolí jednovaječných dvojčat Winklevossových, která s celým nápadem přišla, než jim ho za zády vyfoukl Mark Zuckerberg.

  Společně s Johnnym Deppem také ztvárnil jednu z hlavních rolí ve filmu Osamělý jezdec známého režiséra Gora Verbinského, a pokud koronavirová situace dovolí, měl by se letos objevit v pokračování nejnovější adaptace slavného detektiva Hercula Poirota Smrt na Nilu.

  Jenže ve světle nejnovějších událostí jeho pověst značně utrpěla. Po internetu začaly kolovat zprávy, které měl Hammer posílat několika různým ženám. A běhá z nich mráz po zádech.

  „Jsem stoprocentně kanibal. Chci tě sníst. Je děsivé si to přiznat,“ měl herec napsat například jedné z žen.

  Takové zprávy měl Armie Hammer údajně ženám posílat.

  „Jsem vzrušený. Představuji si, jak držím tvoje srdce a kontroluji, jak bije. (...) Jednou už jsem vyřízl srdce živému zvířeti a ještě teplé jsem ho snědl,“ pochlubil se jí také.

  Dalším zase například chtěl pít krev.

  „Budeš žít jen proto, abys mě poslouchala a byla mou otrokyní. Budu tě vlastnit. Chtěla bys přijít a stát se mým majetkem, dokud nezemřeš? Co kdybych ti uřízl jeden prst a nechal si ho v kapse, abych měl kousek tebe pořád u sebe?“ ptal se jiné ženy.

  Není potvrzeno, zda se skutečně jedná o autentické zprávy. Nicméně jakmile s nimi vyšla ven první „oběť“, roztrhl se pytel a začaly se ozývat i další. Některé ženy zveřejnily i Hammerovy fotografie, které jim během psaní o kanibalistických představách měl posílat. 

  Na jedné takové se herec drží za krk, čímž má zřejmě naznačovat, že by chtěl dotyčnou uškrtit.

  Herec Armie Hammer s manželkou Elizabeth Chambersovou. Od léta spolu nejsou a...

  Herec Armie Hammer s manželkou Elizabeth Chambers. Od léta spolu nejsou a teď se budou rozvádět.

  Armie Hammer si měl s ženami psát především během manželství s Elizabeth Chambers. Vzali se v roce 2016, mají dvě děti, ale od loňského léta spolu nežijí. Teď se schyluje k rozvodu.

  „Jsem naprosto v šoku,“ řekla herečka listu Daily Mail.

  Do karet nehraje Hammerovi ani to, že se proti němu veřejně postavila také poslední partnerka, spisovatelka Jessica Ciencin Henriquez, se kterou randil na podzim.

  „Pokud stále pochybujete, jestli tyto zprávy od Armieho Hammera jsou reálné, či nikoli, možná byte se měli spíše ptát, proč žijeme ve společnosti, která je ochotná přiznat výhody pochybností násilníkovi, a ne jeho obětem,“ napsala na Twitteru.

  Brutální podvrh, končím s natáčením

  K celé kauze už se vyjádřil i sám Armie Hammer. Ten kategoricky popřel, že by zprávy psal on, zároveň se ale rozhodl odstoupit od natáčení komedie Shotgun Wedding, kde měl hrát po boku kočky Jennifer Lopez.

  „Nebudu reagovat na tyhle kraviny, ale ve světle brutálních a podvržených online útoků proti mé osobě nemohu s čistým svědomím opustit své děti na čtyři měsíce, abych natáčel film v Dominikánské republice. Lionsgate mě v tom podporuje a jsem jim za to vděčný,“ oznámil Hammer.

  Herec Armie Hammer

  K jeho smůle se ovšem na kanibalistické zprávy navalil ještě další průšvih. Server Mail Online zveřejnil úryvky z videí, v nichž má Hammer během řízení popíjet pivo a olizovat neznámý bílý prášek z kamarádovy ruky. 

  Zjevně tedy v následujících dnech bude mít hodně co vysvětlovat.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Znásilnil mě lékař. Prvně mě muž osahával v deseti. Oběti popsaly své zážitky

  Premium Ve vlaku, v práci, u lékaře, na táboře. Sexuální obtěžování zažívají především dívky již ve velmi mladém věku, často se...

  Sledujeme začátek rituální sebevraždy lidstva, říká Čech s IQ 206

  Premium Je jedním z nejchytřejších Čechů, ale jako robot nepůsobí. Při osobním setkání je Karel Kostka, vzděláním učitel,...

  Z dětství jsem si nesla zranění, rodinu chceme, říká Gregor Brzobohatá

  Premium Vítězka Miss World, topmodelka, zakladatelka nadace a influencerka Taťána Gregor Brzobohatá přijala další výzvu: právě...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 18. června 2021, svátek má Milan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz