jít naiDNES.cz

Nečekaná opora pro Agátu Prachařovou: Kdo jí v těchto dnech nejvíc pomáhá?

Dana Batulková dobře ví, čím si Agáta prochází. Proto jí pomáhá. | foto: Koláž Expresu

Agáta Prachařová sice přišla o víkendu o svého hlavního spojence, když její maminka Veronika Žilková odletěla do Tel Avivu, kde momentálně se svým mužem Martinem Stropnickým žije, velkou oporu má ale i u své tchyně Dany Batulkové. Ta jí nejen pomáhá s hlídáním dětí, ale je i její velkou vrbou!

Ačkoliv o víkendu médii prolétla zpráva o tom, že se Jakub Prachař měl vrátit domů, tudíž je manželská krize u slavného páru zažehnána, vše je jinak. Jakub se sice v sobotu odpoledne vrátil domů, dlouho se tam ale neohřál. Krátce po svém příjezdu do svého vozu naložil další kufry a odjel neznámo kam, ale nejel sám. S sebou si měl podle všeho vzít i dcerku Miu.

Prachař se doma neukázal ani v neděli, kdy měla jeho žena Agáta narozeniny. Ačkoliv se prostřednictvím instagramového účtu snažila budit dojem, že je nad věcí, podle informací Expresu je na svém psychickém dně.

„Neustále volá Daně Batulkové a pláče jí do telefonu. Z té se nyní stala její vrba. Agáta doufá, že Dana na svého syna zatlačí a ten se k ní vrátí,“ sdělil nám zdroj z okolí slavného páru s tím, že si Prachař do svých záležitostí mluvit nenechá.

„Batulková ví, že se do jejich vztahu plést nemůže, a taky se neplete. Je jí ale Agáty líto. Ze svých zkušeností ví, že není jednoduché zůstat na dvě děti sama. Proto se jí snaží co nejvíc pomáhat,“ vysvětlil nám náš zdroj.

„I když s Agátou neměly vždy dobré vztahy, ví, že je dobrá máma. Proto jí pomáhá s hlídáním, když to jde. I Kryšpína považuje za svého vnuka a má ho moc ráda,“ dodal zdroj, podle něhož je ale málo pravděpodobné, že by Batulková dokázala Prachaře přesvědčit, aby se vrátil domů ke své rodině.

„Jakub si do ničeho mluvit nenechá. Momentálně je na Agátu strašně naštvaný. Nechce nikomu říct proč. Svou roli v tom hraje ale soukromí. Ačkoliv nemá rád pozornost médií, tak přímo v jejich kuchyni začala natáčet svůj pořad. Několikrát se stalo, že přišel domů a měl tam novináře. Nejspíš mu došla trpělivost,“ uzavřel náš zdroj s tím, že Dana Batulková je nyní ve svízelné situaci.

Nechce přijít o kontakt se svými vnoučaty, ale zase nehodlá mluvit Jakubovi do života, protože ví, že se to obrátí proti ní.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 úterý 27. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  65
 • Trapas
  27
 • Haha
  20
 • Sladký
  19
 • Cože
  15
 • Tvl
  15
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat