jít naiDNES.cz

Prachař se v den Agátiných narozenin vrátil domů. Jak dlouho tam vydrží?

Jakub Prachař se na Agátiny narozeniny vrátil domů. Že by pár krizi ve vztahu ustál? | foto: Expres.cz

I když už to vypadalo, že Jakub Prachař (35) sbalil kufry a jeho Agáta Prachařová zůstane ve společné vile sama, v den jejích 34. narozenin nastal zásadní zvrat. Její manžel se vrátil domů! Že by prosebné nářky zabraly a známá kráska svého chotě nakonec přece jen přesvědčila, že společná budoucnost má ještě smysl?

„Prosím všechny, aby nám už dali pokoj. Jsme rodina, která si vše vyřeší i bez vašich smyšlených řečí. Moje chyba byl vtip o rozchodu, ale nic není tak černé, jak to vypadá,“ napsala na svůj Instagram Agáta Prachařová.

„Jsou na světě i horší věci. Teď to spíš trápí celé mé okolí, tak už nás prosím všechny nechte,“ prosí o klid Agáta, která přiznala chybu a posypala si hlavu popelem. 

„Jsme hlavně rodiče a musíme fungovat pro děti. Hezkou sobotu,“ popřála všem v předvečer svých narozenin Prachařová, jež uznala chybu a moc stála o to, aby její snahu Jakub Prachař ocenil.

To se jí evidentně povedlo, když se její choť s několika zavazadly vrátil domů. Otázkou je, zda se tak stalo jen proto, aby s Agátou a dětmi sfoukli svíčky na narozeninovém dortu, nebo jeho setrvání bude trvalejšího rázu, což by byl pro jeho ženu bezpochyby ten největší dárek.

„Dnes ve 13:15 další díl Máma nad věcí na Prima Love. Děkuju všem za přání k narozeninám,“ vzkázala v neděli Agáta, která nezapomněla pozvat ke sledování svého nového pořadu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:13 26. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  145
 • Haha
  69
 • Trapas
  63
 • Tvl
  36
 • Cože
  25
 • Sladký
  21
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat