jít naiDNES.cz

Smutná oslava Agátiných narozenin: Návrat Jakuba Prachaře nevydržel dlouho

Agáta Prachařová oslavila 34. narozeniny v aquaparku, kam vyrazila se synem. | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Takhle smutnou oslavu svých 34. narozenin Agáta Prachařová jistě nečekala. Když se den předtím Jakub Prachař (35) po více než týdnu objevil v jejich vilce, svitla jí naděje, že se všechno vrátí do starých kolejí a její manželství bude zase zalité sluncem. K idyle ale nedošlo, známá kráska slavila sama, se svým nemanželským synem Kryšpínem (7) vyrazila do aquaparku.

„Když máš narozky, tak si můžeš dělat, co chceš. Dnes dárky nedostávám já, ale Kryšpa,“ pochlubila se Agáta Prachařová se sklenkou dětského šampaňského v ruce v aquaparku, kam se synem Kryšpínem vyrazila poté, co ho vyzvedla u tchyně Dany Batulkové.

„Mejdan,“ dodala a přidala několik fotografií svého syna. Kde ale byl Jakub Prachař, to je otázkou.

To si nezasloužila. I když manželství prochází krizí, v den narozenin by si kytici růží zasloužila každá žena. Je to důkaz úcty k matce svých dětí a projev gentlemanství a lásky.

Už to vypadalo, že se jejich život vrátil do starých kolejí, ale po krizi, která začala před Velikonocemi, kdy Jakub raději trávil čas se svými kamarády a posléze se z domu odstěhoval, obrat k lepšímu nenastal.

„Doufala jsem, že Kuba bude takový frajer, že Agátě aspoň pošle kytku, ale nestalo se,“ posteskla si Veronika Žilková před nástupem do letadla do Tel Avivu, kde na ni čekali manžel Martin Stropnický a dcera Kordula.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:37 26. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  101
 • Haha
  56
 • Trapas
  55
 • Tvl
  48
 • Sladký
  30
 • Cože
  29
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat