jít naiDNES.cz

Agáta Prachařová zůstává na všechno sama. Po Jakubovi ji opouští největší spojenec!

Agáta Prachařová zůstala na trápení sama. | foto: Profimedia.cz

Prožívá nejhorší okamžiky svého manželského života a neví, co bude dál. Přesto na všechno zůstane sama. Agátu Prachařovou opouští v nejtěžších chvílích její největší spojenec. Maminka Veronika Žilková se totiž vrací do Izraele.

Jak jsme vás již informovali, manželství Agáty a Jakuba Prachařových prochází velmi hlubokou krizí. Menší vztahové kotrmelce mají sice již za sebou, tentokrát je to ale jiné. Podle informací Expresu spolu manželé nekomunikují. 

Fotoreportéři Expresu dokonce ve středu nafotili, jak Prachař z jejich suchdolské vily odjíždí se sbalenými kufry.

Přestože Jakub Prachař měl ve středu večer v Praze pracovní povinnosti v jednom z pražských kasin a skončil krátce před půlnocí, domů se nevrátil. Odjel rovnou do Brna, kde jej ve čtvrtek čekala další práce.

Agáta s dětmi tak zůstala sama. Spolehnout se už nemůže ani na maminku Veroniku Žilkovou, která jí byla v posledních dnech velkou, nejen psychickou oporou.

„Veronika přiletěla do Prahy jenom na otočku. Byla zde kvůli Velikonocům a zase musí zpátky. V sobotu odlétá zpátky. Agáta z toho nemá radost, ráda by ji tady měla, ale nic s tím nenadělá,“ sdělil nám náš zdroj.

Otázkou je, do jaké míry se Prachařová může spolehnout na rodinu svého manžela, respektive na druhou babičku jejich dcerky Mii Danu Batulkovou. 

Zatímco Veronika Žilková je rodinný typ a pro své blízké by se rozkrájela, Batulková se zatím od manželské krize svého syna distancuje a nechce s tím mít nic společného. Jako by se snažila nad celou záležitostí zavřít oči a dělat, že se vztah jejího syna nerozpadá. 

Prachařová se naštěstí stále může spolehnout na své sourozence, i když rady maminky, která má za sebou dva rozvody a tři svatby, nic nenahradí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:43 24. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  63
 • Trapas
  29
 • Super
  27
 • Sladký
  25
 • Tvl
  24
 • Cože
  20
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře