Babiše na CNN označili za „českého Trumpa“. Miliardář reagoval nečekaně

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš poskytl exkluzivní rozhovor americké televizi CNN. Novináři z USA českého politika a podnikatele v jedné osobě mimo jiné označili za „českého Donalda Trumpa“. Jak na toto přirovnání Babiš reagoval? Všechny dokonale odzbrojil svou nečekanou reakcí.

Andrej Babiš a jeho hnutí ANO za sebou mají velice úspěšné volby do Poslanecké sněmovny. Strana populárního českého miliardáře získala téměř třicet procent a umístila se na prvním místě. Navíc s obrovským náskokem. Druhá ODS se pyšnila necelými dvanácti procenty.V současné době tak Babiš už několik dní vede povolební vyjednávání s ostatními stranami o sestavení  budoucí vlády.

Osoba Andreje Babiše je v současné době jistě velice zajímavá nejenom pro české novináře, ale také pro žurnalisty z USA. 

Ti si ho totiž pozvali do pořadu světoznámé televize CNN, kde z Babiše udělali „českého Donalda Trumpa.

Toto značení Babiše neurazilo, ale spíše pobavilo. Jeho reakce ale zase pravděpodobně rozesmála všechny ostatní.

„S prezidentem Trumpem máme společné to, že jsme podnikatelé a že jsme si vzali Češky a to je asi tak všechno,“ vypálil pohotově Babiš, který také oznámil, že pokud by ho někdo měl s nějakým americkým podnikatelem srovnávat, tak spíše s Michaelem Bloombergem.

Fotogalerie

Komentáře