Lhali o SMS zprávě! Nikoho jsem do Průhonic nezval, sdělil Babiš

Česká tisková kancelář měla informovat o tom, že Andrej Babiš, předseda hnutí ANO, které jasně opanovalo letošní volby do Poslanecké sněmovny, skrz SMS zprávu pozval lídry ostatních stran k jednání do svého průhonického sídla. Sám lídr vítězné partaje dnes novinářům oznámil, že tato informace je lež.

„Babiš v sobotu přes SMS gratuloval všem lídrům stran, které se dostaly do Sněmovny, a vyzval je k jednáním. Předsedovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi se nelíbí, že Babiš zve politiky k jednání do průhonické sokolovny. Jednání by se podle Kalouska měla odehrávat ve Sněmovně,“ stálo ve zprávě ČTK, která vyšla v neděli necelou hodinu před půlnocí.Českem se rázem začaly šířit zprávy o tom, že Babišovo  pozvání skrz SMS zprávu do svého průhonického sídla je arogantní chování. Sám předseda hnutí ANO v pondělí odpoledne novinářům sdělil, že vše bylo jinak.

„Průhonice tam nebyly, takže nechápu, proč někteří říkali, že jsem se choval arogantně. Nikoho jsem nezval do Průhonic. Všem jsem SMS zprávu posílal stejnou. Nikoho jsem do Průhonic nezval, tu zprávu můžu i ukázat,“ vysvětlil Babiš.

Andrej Babiš vysvětlil, jak to bylo s SMS zprávou.

Andrej Babiš vysvětlil, jak to bylo s SMS zprávou.

Muž, jehož strana ve volbách získala celkem 29,64 % hlasů, novináře navíc vyzval k tomu, aby si příště informace od ČTK lépe ověřovali.

Fotogalerie

Komentáře