Klaus ml. si utahuje z bijce Feriho: V Boršicích žijí hodní a srdeční lidé

Václav Klaus ml. si rýpl do Dominika Feriho. Vyfotil se proto s dámami z Boršic, obce, kde měl poslanec dostat (nejen) do zubů... | foto: Koláž Expres.cz

Než se vysvětlí, jestli to byla obyčejná opilecká rvačka, nebo zločin z antiimigrační, rasistické či xenofobní vášně, bude se Dominik Feri (TOP 09) hřát na výsluní mediálního zájmu. V tomto ohledu v posledních měsících poslanec dost lavíroval, a tak se bitka v moravské obci Boršice docela „hodí do krámu“. Však si do něj už stačil rýpnout i Václav Klaus mladší, který místní obyvatele hájí.

„Statusy píšu vždy střízlivý, jinak to smrdí průšvihem, protože co se vám zdá večer hrozně vtipný, ráno nejde vymazat,“ upozornil Václav Klaus mladší s tím, že tentokrát slevil ze svých zásad.

„No tak výjimka: Šel jsem po Sněmovně na dvě akce a několik schůzek. Dal jsem si pak U Pinkasů pár piv a dostal hlad,“ popsal svoji „tour de bar“ poslanec, který pohodového dne využil také k tomu, aby si rýpl do Dominika Feriho. Ten se měl v obce Boršice stát obětí brutálního útoku ze strany rozhněvaných místních mužů.

„V kantýně jsem pak náhodou seděl u stolu s dvěma blondýnkami z Moravy,“ uvedl nejdříve svůj fešný dámský doprovod, který seděl po jeho bocích, aby vzápětí ťal do živého. „Obě pochází z nyní mediálně známé obce Boršice, pro upřesnění je to paní hospodská s kamarádkou,“ uvedl Klaus mladší. Následně ještě připojil status: „V Boršicích žijí moc hodní a srdeční lidé.“

„Dobrou noc a Morava je krásná zem,“ dodal poslanec, jemuž mnozí v diskuzích dávali za pravdu a začali se předhánět v názorech na to, jak k celému incidentu došlo.

„Na začátku bombastického informování o události byl Feri napaden nácky, poté rasisty, potom kvůli politice a nakonec sám Fery přizná, že chlapíka zná už z minula, kdy s ním měl konflikt... Pročpak to neřekl hned? Proč neřekl, popral jsem se s chlápkem, se kterým jsem měl bitku už minulý rok?“ podivuje se jeden z diskutérů. 

Tak snad nám napadený poslanec už brzy nalije čistého vína...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat