Nejdrsnější kritika Drahoše: „Je to loutka, ostuda a kašpárek,“ soptí Okamura

Tomio Okamura v prezidentské volbě rozhodně nedá svůj hlas Jiřímu Drahošovi. Předseda hnutí SPD na svém facebookovém profilu jednoho z nejprobíranějších prezidentských kandidátů drsně zkritizoval. Dost možná se jedná o vůbec nejdrsnější komentář směřovaný k bývalému předsedovi Akademie věd.

Tomio Okamura stále ještě oficiálně nesdělil, koho jeho SPD v lednových prezidentských volbách podpoří. Zatím se ale zdá, že Okamurovým favoritem je současný prezident Miloš Zeman.

Ten, který Okamurovi vadí ze seznamu potenciálních hlav státu nejvíce, je téměř jistý. Přeseda hnutí SPD prostě nemůže vystát Jiřího Drahoše, k němuž má pár výhrad.

„Je ještě větší loutka, než jsem čekal. Přiznal se, že nosí brýle bez dioptrií, aby vypadal důstojně, což je samozřejmě rada od marketéra. Myšlenky mu píše tým, což je fajn, ale ten tým je tak neschopný, že opisuje od Horáčka,“ píše ve svém statusu na Facebooku Tomio Okamura.

A Okamura se nebál zajít ještě dál. Podle populárního politika by Drahoš rozhodně nebyl ideálním prezidentem a navíc jeho zvolení by bylo podle něj pouze volbou z trucu.

„Pokud tohohle kašpárka někdo zvolí, tak je to opravdu jen na truc Zemanovi, ne proto, že by si někdo myslel, že tohle želé patří na Hrad. Ale pravda, pro Hrad a naši republiku by byla volba pana Drahoše neskutečná ostuda,“ soptil dále na Facebooku Okamura.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 2. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  146
 • Trapas
  58
 • Tvl
  10
 • Cože
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat