Bulhar měl mít s Terezou sex. Je to pravda? ptal se soudce

Hrozil teroristickým útokem, pokud nebude heroinová pašeračka Tereza propuštěna z pákistánského kriminálu. A nyní se ukázalo proč. Bulhar Nikolaj, kterému hrozí až dvanáct let za mřížemi, je do půvabné Češky zjevně až po uši zamilován. Policii dokonce prozradil, že s ní měl pohlavní styk! Tereza samotná to však odmítá a Nikolaje označuje za fanouška.

Když v lednu celníci na letišti v pákistánském Láhauru zadrželi Češku Terezu (22) s devíti kilogramy heroinu, strhl se o její případ nebývalý zájem. Někteří doufali, že se pohledná blondýnka dostane co nejdříve na svobodu, podle jiných si zase za vážný zločin zaslouží vězení.

Jednadvacetiletý Bulhar Nikolaj Ivanov patřil k první skupině, jenže si usmyslel, že držet Tereze palce zdaleka nestačí. Rozhodl se proto jednat, ovšem dost zvláštním stylem. Pákistánské televizi a následně i serveru Daily Pakistan zaslal výhrůžný vzkaz, v němž stálo, že pokud nebude Tereza propuštěna na svobodu, dočká se Pákistán msty v podobě teroristických útoků.

„Upozornění. Pokud Pákistán do 48 hodin nepropustí Terezu, která byla zadržena s devíti kilogramy heroinu, a nebude dopravena letadlem zpět do České republiky, budou v Pákistánu teroristické útoky. Tereza mě může kontaktovat na čísle +420 792 5** ***. Pokud nezavolá, že je propuštěna, slibuji, že se pomstím,“ stálo ve zprávě.

Z obžaloby, na jejímž základě teď Nikolajovi hrozí dvanáct let za mřížemi, se serveru Blesk.cz podařilo zjistit, co ho zřejmě k výhrůžkám vedlo. Zdá se, že byl do Terezy bezhlavě zamilován!

„Setkali jsme se v Praze. Pak jsme spolu odjeli na ubytovnu do Zbůchu, kde jsem tenkrát bydlel. Byl jsem sám na pokoji a tehdy jsem měl s Terezou pohlavní styk,“ řekl mladík u výslechu s tím, že se s Terezou znal osm měsíců a byla to ona, kdo jako první navázal kontakt na sociální síti.

Na snímku mladík Nikolaj Ivanov, který hrozí Pákistánu teroristickými útoky.

Na snímku mladík Nikolaj Ivanov, který hrozí Pákistánu teroristickými útoky.

Nikolaj si podle svých slov s Terezou poté dále dopisoval na Facebooku, jenže tam ho dívka následně zablokovala. On si prý nedokáže vysvětlit, co ji k tomu vedlo.

Nikolajův příběh o vztahu s Terezou má ovšem trhliny. Podle jeho kolegy a souseda zároveň si Bulhar žádnou dívku do ubytovny nepřivedl, respektive o tom alespoň neví, ale po ubytovně by se prý taková věc okamžitě rozkřikla.

A vztah popírá i samotná Tereza. Podle Práva v některém z minulých soudních jednání uvedla, že ji Nikolajovo chování mrzí, ale ona sama mladíka nezná. „Asi je to fanoušek,“ myslí si dokonce!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:17 23. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  10
 • Cože
  7
 • Super
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat