jít naiDNES.cz

Muž v bratislavské Petržalce střelil soka v lásce: Pak obrátil zbraň proti sobě

Na bratislavském sídlišti Petržalka se střílelo. Účty si tu vyřizovali soci v lásce. Dušan J. pak obrátil zbraň proti sobě. | foto: Koláž Expres.cz

Bratislavské sídliště Petrželka, kde vyrůstal raper Patrik Vrbovský (42), se stalo ve středu odpoledne dějištěm dramatického souboje soků v lásce. Do místního fitness centra vběhl ozbrojený Dušan J. (†43) a začal střílet. Zranil jednoho muže, jehož stav je vážný a musel být uveden do umělého spánku. Střelec poté utekl a nějaký čas byl na útěku. Později byl nalezen mrtvý, zřejmě spáchal sebevraždu.

K incidentu došlo v Holíčské ulici v bratislavské čtvrti Petržalka. Do fitness centra přiběhl střelnou zbraní vybavený muž a začal pálit.

„Z okna jsem zahlédl střelce, na místě byla zajištěná i další zbraň, která po střelbě zůstala ležet na cestě,“ řekl Novému Času očitý svědek. Na místě byl zraněn jeden člověk, který byl následně převezen do bratislavské nemocnice. Jeho stav je velmi vážný a bojuje o život. 

Pacient je aktuálně v kritickém stavu, byl uvedený do umělého spánku. Momentálně mu jsou realizována všechna potřebná vyšetření, kterými mohou naši lékaři vyloučit jiná poranění, potvrdila mluvčí Univerzitní nemocnice Bratislava Eva Kliská. 

Pátrání po útočníkovi skončilo překvapivě brzy.

Střelec z posilovny byl po několikahodinovém pátrání nalezen mrtvý. Policie uvedla, že nejspíš spáchal sebevraždu. Podle informací slovenských médií byl postřelený manželem útočníkovy bývalé partnerky. Mohlo se tak jednat o zločin z vášně.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat