jít naiDNES.cz

Z Pákistánu až na titulku Playboye: Terezina kámoška Simona ukázala své poklady!

Terezina bývalá kámoška Simona ukázala své poklady. | foto: Koláž Expresu

Tereza Hlůšková (22) a Simona Hučíková (24) byly před časem nejlepší kamarádky a společně létaly za prací modelky do Pákistánu, kde si vydělávaly peníze, o nichž se jiným dívkám ani nesnilo. První jmenovaná letos v březnu vyfasovala téměř devítiletý trest za pašování heroinu a o kariéře modelky může leda tak snít. Zato Simona se dokázala v branži slušně uchytit a dostala se i na titulní stránku slavného pánského magazínu Playboy. Dnes přišel den, kdy očekávané číslo s mladou modelkou vychází, a my pro vás máme snímky, na nichž vnadnou blondýnu z Uherského Hradiště nejspíše ani nepoznáte. Její proměna v sexbombu ale nebyla nic jednoduchého.

O tom, že se modelka Simona Hučíková, která se proslavila jako bývalá nejlepší kamarádka Terezy Hlůškové, již brzy objeví na titulní stránce magazínu Playboy, jsme vás již informovali

Podle informací redakce Expres.cz Simonino focení pro Playboy provázelo několik nepříjemností. Jednou z nich byla úprava váhy.

„Musela se na to fyzicky připravit,“ svěřil se nám náš zdroj, podle něhož navíc Simona za focení pro Playboy nedostala žádný honorář.

Simona ukázala své poklady.

Simona ukázala své poklady.

Simona Hučíková v branži vystupuje pod uměleckým jménem Simonne Cielo a naplno se teď věnuje kariéře modelky. 

Sama sebe nazývá ambiciózní slečnou a zkušenosti získané v modelingu chce prý zúročit při rozjezdu vlastního podnikání.

Kámoška heroinové Terezy se dostala na obálku časopisu Playboy.

Kámoška heroinové Terezy se dostala na obálku časopisu Playboy.

Magazínu Playboy se svěřila, že volný čas tráví se svými čivavami a v současné době je bez partnera. Její vysněný muž by prý neměl být nudný, arogantní ani žárlivý. 

Do Pákistánu, kam létala s bývalou nejlepší kamarádkou Terezou Hlůškovou, se prý jen tak nepodívá.

Simona ukázala své poklady.

Simona ukázala své poklady.

Simona také popírá, že by ona sama někdy pašovala heroin. S Terezou prý už dnes nemá nic společného. 

Každý v životě dělá chyby, a kdo tvrdí, že ne, udělal jich mnohem víc. Já se za své chyby nestydím, ale rozhodně nemám potřebu je jakkoli ventilovat. Je to můj život a moje chyby mají jediný úkol. Poučit mě. Zkušenost z nich je totiž nepřenositelná. A i kdybych stokrát říkala, co se dělat má a co nikoli, každý si svou cestou omylů musí projít sám,“ říká Simona k bývalému přátelství s Terezou.

Simona Hučíková na obálce časopisu Playboy.

Simona Hučíková na obálce časopisu Playboy

V minulosti se Simona nechala slyšet, že s nepravomocně odsouzenou pašeračkou Terezou Hlůškovou ve Švýcarsku společně provozovaly něco jako nevěstinec.

„Tereza tam byla asi dvakrát, pak začala jezdit do Pákistánu. Já tam jezdila asi dva roky. Ale nebyly to jen sexuální služby, jak se píše. Mám hodně bohatou klientelu, šlo i o večeře a tak,“ vzpomínala v rozhovoru pro Blesk.cz Simona, jež se očividně pokoušela na neštěstí své kamarádky co nejvíce vydělat a povedlo se jí to.

Co by na tyto snímky asi řekla její bývalá kamarádka Tereza Hlůšková, která teď trpí v pákistánském kriminálu a z toho, co se jí stalo, viní právě i Simonu?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:09 pondělí 26. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  135
 • Super
  23
 • Haha
  22
 • Tvl
  19
 • Cože
  16
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz