jít naiDNES.cz

Od prostitutky do Playboye: Bývalá kamarádka pašeračky Terezy dělá, co může

Terezu Hlůškovou toho s bývalou nejlepší kamarádkou Simonou hodně spojovalo. Obě pocházely z Uherského Hradiště, obě se živily svými těly. Nejprve jako společnice, poté jako modelky. Zatímco první jmenovaná bude na kariéru modelky v následujících letech nejspíše jen vzpomínat, Simonina hvězda stoupá výš a výš, ovšem jen díky tomu, že se znala s Terezou, o které píší všechny noviny. Podle informací redakce Expres.cz se vnadná blondýna již brzy objeví na titulní stránce příštího čísla Playboye.

Být na titulní stránce Playboye, to už je znamení, že můžete mít (když se budete snažit) dobrou kariéru. Nedávno takto byly poctěny slavné české krásky jako například Eva Decastelo či Andrea Pomeje.

Hvězdou dalšího čísla, které vychází 25. dubna, bude mladá modelka Simona Hučíková (24). Ta se proslavila jako bývalá nejlepší kamarádka heroinové Terezy, a nebýt mladé pašeračky, nikdo by o Simoně nikdy neslyšel.

Podle informací redakce Expres.cz ale Simonino focení pro Playboy provázelo několik nepříjemností. Jednou z nich byla úprava váhy.

„Musela se na to fyzicky připravit,“ svěřil se nám náš zdroj. Simona navíc podle našich informací za focení pro Playboy nedostala žádný honorář.

Simona H., „kámoška“ heroinové Terezy, bude na obálce časopisu Playboy!

Simona H., „kámoška“ heroinové Terezy, bude na obálce časopisu Playboy!

V minulosti se Simona nechala slyšet, že s Terezou ve Švýcarsku společně provozovaly něco jako nevěstinec.

„Tereza tam byla asi dvakrát, pak začala jezdit do Pákistánu. Já tam jezdila asi dva roky. Ale nebyly to jen sexuální služby, jak se píše. Mám hodně bohatou klientelu, šlo i o večeře a tak,“ vzpomínala v rozhovoru pro Blesk.cz Simona, která se pokoušela na neštěstí své kamarádky co nejvíce vydělat.

Brzy si toho všimla Tereza a poslala do České republiky skrz výše zmíněné médium dopis, v němž Simonu nazvala lhářkou a podlou zmijí. Tím jejich kamarádství nejspíše nadobro skončilo.

„Staví svou kariéru na mém neštěstí, tvrdí, že ona sama je nevinná, a všude lže, jako když tiskne,“ napsala před časem Tereza, která za pašování devíti kilogramů heroinu vyfasovala téměř devět let v kriminále.

V září začne pákistánský soud probírat její odvolání. Podle posledních zpráv od našeho exkluzivního zdroje na tom mladá Češka není po psychické stránce vůbec dobře. Po rozsudku odstartovala drastickou hladovku a přestala komunikovat s lidmi okolo sebe.

Ještě hůře by Tereze nejspíše bylo, kdyby zjistila, kam to (i s jejím nechtěným přispěním) dopracovala bývalá nejlepší kamarádka Simona.

Simoně neštěstí své kamarádky pomohlo.

Simoně neštěstí kamarádky Terezy pomohlo.

Ta si dokonce, soudě podle instagramového profilu, našla i novou kamarádku, která je také pohledná blondýna a také se jmenuje Tereza.

Společně dovádějí s fešnými mládenci na lodi a na „starou“ Terezu si už Simona nejspíše ani nevzpomene.

Simona H. si žije svůj sen.

Simona H. si žije svůj sen.

Terezu Hlůškovou zadrželi pákistánští celníci loni 10. ledna na letišti v v Láhauru s kufrem plným drog. Krátce poté její kamarádka Simona, která létala za prací modelky do Pákistánu také, začala avizovat, že hodlá z této drogové aféry vytěžit co nejvíce.

Simona sebevědomě prohlašovala, že díky tomu nemá o nabídky nouzi. Tehdy jí to nejspíše málokdo věřil, teď už o tom ale není pochyb.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 úterý 13. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  76
 • Haha
  65
 • Tvl
  30
 • Cože
  22
 • Sladký
  22
 • Super
  19
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat