Neděle 7. června 2020, svátek má Iveta, Slavoj
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Focení pro Playboy Evy Decastelo: Děti moje nahota nudila, kamínky šíleně bolely

  Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) patří mezi největší sexbomby českého showbyznysu, a tak není až takovým překvapením, že i ve svých čtyřiceti letech fotí pro časopis Playboy. Krásná bruneta má na obálce tělo polepené ozdobnými kamínky. Přesněji řečeno, má na sobě jenom ty kamínky a vypadá božsky. Co nám o spolupráci s Playboyem řekla?

  Eva Decastelo sice překročila práh čtyřicítky, ale to jí v žádném případě nebrání v tom, aby nafotila obálku časopisu Playboy. Oslovili mě z produkce Playboye, protože Playboy spadá pod Primu a já jsem již roky jejich tvář. Už před nějakou dobou jsem v Playboyi byla, tak to bylo asi logické vyústění,“ řekla nám Decastelo.

  Eva je pro Playboy nafocená v podstatě nahá a jediné, co její tělo zdobí, jsou okrasné kamínky. Těch kamínků, co má na sobě, jsou ale stovky... „Ty kamínky se postupně přidávaly, takže jsem začínala fotit v prádle, kde jsem měla jenom spodek a vršek. Pak až se to postupně přidávalo, protože to se lepí po kouskách, dohromady se to lepilo asi dvě a půl hodiny,“ líčila, jak probíhala příprava na focení.

  Sundané to bylo za třicet minut. Byla to pakárna, protože se to lepí tak, aby to drželo, když se člověk hýbe. Tudíž to sundavání bylo potom dost bolestivé,“ dodala ještě.

  Eva Decastelo fotila pro Playboy.

  Eva Decastelo fotila pro Playboy.

  Kromě kamínků měla Eva dokonalý make-up, který byť byl výrazný, působil přirozeně. „Make-up mi dělal Sam Dolce, byl hotový za necelých třicet minut. Snažili jsme se, aby byl lehčí, aby mi nepřidával víc let, než je ve čtyřiceti potřeba,říká Decastelo.

  Eva Decastelo fotila pro Playboy.

  Eva Decastelo fotila pro Playboy.

  Moderátorka má se svým mužem Reném Decastelem dvě děti, které jsou obě ve školním věku. Zajímalo nás, jak na téměř nahé fotky své mámy reagovaly.Děti to viděly, my jsme jim to ukazovali. Zuzanka se smála a říkala: ‚Ježíši, osmnáct plus.‘ Míša se na to podíval a řekl, že si jde stavět lego, protože ho to nebaví. Já s dětmi chodím na plovárnu, kde se pořád dost holek opaluje nahoře bez, takže ony v nahotě nevidí nic špatného,“ ujistila nás Eva.

  Moderátorka brala celé focení s nadhledem a směje se tomu, jak během focení musela zatahovat břicho. „Měla jsem co dělat, abych zvládala zatahovat břicho a propínat nohy tak, aby to vypadalo dobře. Popravdě, sotva jsem dýchala. Zbyly třeba čtyři fotky, které se do Playboye nedostaly, u těch jsem se s fotografem domluvila, že je budu mít na památku,“ přiznala Decastelo.

  Už dlouho nemá problém sdílet na sociálních sítích i dost odvážné fotky, zvláště ty, kde má na sobě sexy prádlo. I přesto ji ženy neberou jako konkurenci, spíš jí fandí. Na svém Instagramu jsem napsala, že kdyby tu obálku někdo chtěl podepsat, ať se mi ozve, že se za mnou může stavit osobně v divadle, nebo mi to nechat na Primě, že mu to podepíšu s věnováním,“ nabízí moderátorka.

  Eva Decastelo Playboy. Styling a líčení trvalo necelou hodinu, zatímco lepení...

  Eva Decastelo Playboy. Styling a líčení trvalo necelou hodinu, zatímco lepení kamínků zabralo téměř tři hodiny.

  Z osmdesáti procent jsou to ženy, které to chtějí pro manžela jako dárek k Vánocům. To mi na tom celém focení udělalo největší radost, že mě oslovují manželky. To je největší uznání vůbec, co se mi mohlo dostat, kromě toho, že se to líbí mému manželovi. Ale že se to líbí i jiným ženám a jsou ochotné to akceptovat pro svého manžela, to mi přijde nejvíc,“ řekla nám potěšeně.

  Je to asi dané tím, že nejsem pro ženy hrozba, já všude zdůrazňuji, že jsem vdaná a svého muže miluji. Navíc oceňují, že si tam dám i nenalíčenou fotku, na které jsem uhnaná s dětmi. Že nejedu jenom na tu dokonalost a přiznávám, že jsem normální schvácená ženská, která se snaží být sexy z posledních sil,“ vysvětlila Decastelo.

  Eva Decastelo fotila pro Playboy poprvé v 90. letech.

  Eva Decastelo fotila pro Playboy poprvé v 90. letech.

  Není to zdaleka poprvé, co moderátorka plnila obálku takového časopisu, jakým je Playboy, poprvé to bylo před necelými dvaceti lety, to byla na obálce vyfocená s černochem, který jí drží ňadra v rukou.

  „Je to DJ Riccardo z klubu Radost. S fotografem Adolfem Zikou jsme řešili, jak by ta titulka měla vypadat, a oběma se nám líbila ta kontroverzní kampaň pro Benetton Black and White. A tak jsem navrhla, že bychom to udělali v tomhle duchu, a vzpomněla jsem si, že jednoho černocha znám,“ vypráví Eva, jak tehdy námět pro obálku vznikl.

  Zavolala jsem tedy Riccardovi, že bych na chvíli potřebovala podržet prsa. Chvíli se rozmýšlel a potom souhlasil, pak jsme zjistili, že se ta prsa dají podržet tak, aby tam vzniklo srdíčko. Takhle vznikla ta titulka. Už se ale roky nevídáme,“ uzavírá Eva Decastelo téma focení sexy obálky.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:15 21. března 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   83
  • Super
   50
  • Tvl
   17
  • Haha
   15
  • Cože
   15
  • Sladký
   11

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 7. června 2020, svátek má Iveta, Slavoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz