Andrea Pomeje se svlékla pro Playboy, Plaček ztropil žárlivou scénu!

Stále ještě manželka Jiřího Pomejeho Andrea se ukázala v celé své kráse. Oblíbená dýdžejka kývla na nabídku legendárního pánského magazínu Playboy a stala se prosincovou playmate. K focení ale skoro nedošlo. Podle slov samotné Andrey její současný partner Petr Plaček musel krotit vlastní žárlivost.

Svého zákonného manžela a otce dcerky Aničky Jiřího Pomejeho se sice na svolení neptala, názor Petra Plačka, který je jí v posledních měsících oporou, byl pro ni ale tím hnacím motorem. Stačilo by, aby řekl ne, a Andrea Pomeje by se nesvlékla. Ten dokonce některé z fotografií schvaloval. Ne ale všechny.

„Některé fotky uvidí až teď. Když ta nabídka přišla, tak jsme měli ohledně toho mítink. Nebylo to snadné, konzultovala jsem to s ním. Kdyby si to nepřál, tak bych na nabídku nekývla. Má k tomu nějaký svůj názor a není z toho šťastný,“ přiznala Expresu během křtu v kasinu Grandior v centru Prahy Andrea, která přiznala, že je její nový partner žárlivý.

„My jsme oba Býci, jsme stejní, takže ty energie tam jsou podobné. Zatím je to naše soužití ale přirozené,“ přiznala Andrea, která sice svého rozhodnutí být na titulní stránce Playboye nelituje, dneska by ale nabídku odmítla.

„Nabídka mi přišla na začátku září a jednali jsme až do listopadu. Řešila jsem všechno. Hlavně jestli tam patřím, jestli je na to vhodná doba, což v listopadu, kdy jsme si plácli, ještě byla. Kdyby ta nabídka přišla teď, tak by nebyla,“ říká Andrea, svého rozhodnutí ale nelituje. „Není mi příjemné tady stát a křtít titulku, když jsem vnitřně jinde. Na jednu stranu je mi to líto, že to tak vyšlo, ale spíš v rámci negativní energie, než že jsem to vyfotila,“ dodává.

Tím má Andrea na mysli aktuální zdravotní stav Jiřího Pomejeho, jemuž se rakovina rozšířila na kosti a aktuálně leží ve Fakultní nemocnici v Motole.

Na celý rozhovor s Andreou se podívejte ve videu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:20 10. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Tvl
  20
 • Haha
  17
 • Super
  16
 • Cože
  13
 • Sladký
  9
Komentáře