Luxusní dieta heroinové Terezy: Jídlo si kupuje v místní kantýně. Kde bere peníze?

Ještě nedávno Češka Tereza Hlůšková (22) v pákistánské base držela drsnou hladovku. Teď si ale pašeračka užívá na vězeňské poměry dost luxusní stravu! Podle našeho zdroje odmítá jíst jídlo, co dostávají ostatní vězni, a kupuje si jen samé extra dobroty v místní kantýně. Otázkou však je, kde na to dívka, která je zatím nepravomocně odsouzená za pašování heroinu, bere peníze.

Našemu zdroji se o Tereze Hlůškové rozpovídala jedna z jejích spoluvězeňkyň, která si stejně jako mladá Češka odpykává trest za drogové delikty.

Podle vězeňkyně Tereza už před časem skoncovala s drsnou hladovkou, kterou držela krátce poté, co vyfasovala téměř devítiletý trest za pašování heroinu.

Tereza prý přešla na poněkud luxusní stravu. Přestala jíst vězeňské jídlo a začala nakupovat v místní kantýně. Oproti ostatním vězeňkyním se má jako královna!

„K snídani má většinou vajíčka s chlebem. K obědu si dává salát a k večeři tradiční pákistánský chléb se zeleninou,“ popsal Terezin jídelníček náš zdroj, který nám už v minulosti prozradil, že pašeračka si ve vězení oblíbila zelený čaj. 

„Pije ho, aby zhubla,“ řekl nám v minulosti člověk, jenž kauzu Terezy Hlůškové sleduje bedlivě přímo z místa dění.

Luxusní stravu Tereze podle výše zmíněné spoluvězeňkyně financuje dívčin otec. Zdá se, že jeho peněženka ale není bezedná. 

Před časem jsme vás informovali, že dívka si vyhlédla nového právníka, kterým má být místní kapacita na drogové delikty, jistý Naveed Khan

Ten ale nakonec s pašeračkou spolupracovat nebude, dívka totiž svěřila svůj osud do rukou advokáta Asghara Dogara, který ji už zastupoval a bude ji hájit i před odvolacím soudem. Je možné, že v jeho prospěch hrál i fakt, že je nejspíše levnější variantou než výše uvedený právník. 

Dogara a jeho klientku Terezu Hlůškovou ale rozhodně nečeká nic snadného. Češka, která vyfasovala osm let a osm měsíců za pašování devíti kilogramů heroinu, touží po svobodě. 

Minimálně na 25 let v kriminále by ji však rád viděl státní zástupce, který říká, že Tereza se dopustila závažného zločinu a musí být podle toho potrestána. 

Podle našeho zdroje začne odvolací soud případ Terezy Hlůškové projednávat začátkem září.

Fotogalerie


Komentáře