jít naiDNES.cz

„Paroubek chce Petru zdiskreditovat,“ myslí si fešák, s kterým se vídá Petra

David radil odmítá, že by měl s Petrou Paroubkovou jiný než pracovní vztah. | foto: koláž Expres

Rozvodová bitva Paroubkových se roztáčí naplno. Expresu se podařilo získat fotografie a informace, které naznačují, že se Petra pravidelně stýká s šéfem pánského časopisu. Co si o tom myslí on sám? Jde o čistě pracovní vztah, nebo je v tom něco víc? To zjistíte v našem rozhovoru.

Podařilo se nám získat fotografie, které dokazují, že se pravidelně scházíte v bytovém komplexu s Petrou Paroubkovou, můžete nám k tomu něco říct?

To je vtipný, já vůbec nevím, k čemu se mám vyjadřovat, to je fraška.

Ale znáte se?

Petra Paroubková pro nás občas něco píše do časopisu. Známe se, jsme přátelé, jdeme na jídlo. Není to žádný poměr.

Prý jste jí zprostředkoval byt v pražských Bohnicích, kam se uchýlila ze strachu před manželem...

Jsou to historky z natáčení. Netuším, kdo to šíří. Ten byt v Bohnicích jí snad sehnal někdo z rodiny, ale vůbec nevím kdo. Ten byt není můj.

Prý stojíte za odchodem Petry Paroubkové od manžela a stýkáte se v pronajatém luxusním bytě 1+1 nejméně měsíc, ale váš vztah údajně trvá od června minulého roku. Je to tak?

Ano? Já se totiž s Petrou znám asi tři měsíce. Celé je to naprosto smyšlená záležitost. Je to k zasmání, vůbec není, co k tomu říct. Petra je momentálně bez příjmů, tak pro nás něco píše, řešíme nějaké externí věci.

A vy máte rodinu, ženu a dceru?

Samozřejmě.

A nevadí vám, že se teď v souvislosti s vámi propírají takové věci?

Ne, mně to vůbec nevadí, mediální masáž je pro nás jako Menhouse dobrá. Ale samozřejmě je to nesmysl. Nejhorší je, že si myslím, že tohle je nějaká Paroubkova iniciativa vedoucí k diskreditaci její osoby. To má svůj hlubší význam všemi směry. Uvidíme, co se z toho ve finále vyvrbí.

Myslíte, že fakt, že Petra nekomunikuje s médii, nutí Jiřího Paroubka k takovýmto konstrukcím?

Já to nechci hodnotit, nechci se do toho víc pouštět. Pro mě je Petra profesně i lidsky strašně sympatická. Pro nás jako časopis to může mít do budoucna přínos pro její jazykové schopnosti, u nás má dveře otevřené, měla vydavatelství, může nám pomoci. Proto jsme se spojili, vídáme se na pracovní bázi. Cokoliv jiného je vyloučené.

A víte, že tady ta kauza možného rozvodu mezi Paroubkovými probíhá?

Já jsem tady v roli, že do toho nemůžu mluvit, nemůžu do toho zasahovat, jak to dopadne, nedopadne, jestli se vrátí domů, nevrátí – mě sobecky zajímá jen náš časopis. Petra je profesionál, fajn i lidsky a svoje povinnosti plní, rádi bychom ve spolupráci pokračovali. Žádný společný život, plánování neexistuje. My jsme se kromě restaurace v životě neviděli. Tady si může každý spekulovat, co chce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:47 23. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Super
  15
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat