Jiří Paroubek ve válce o dceru: Manželce Petře poslal nekompromisní vzkaz!

Paroubkovy na MDŽ | foto: kolaz Expres

Bývalý předseda vlády zažil v posledních dvou měsících nepříjemný životní zvrat, když se od něho za vypjatých okolností odstěhovala manželka Petra. Sice nerad, ale její ztrátu je ochoten akceptovat. Nikoliv ztrátu dcery Margarity, která se mu prý vzdaluje.

Přes nepříznivé okolnosti, kdy manželé komunikují povětšinou přes SMS zprávy, dceru si předávají za asistence ochranky a Petra po něm požaduje 150 tisíc výživné, snaží se být Jiří Paroubek stále optimistou.„Není to příjemné, protože my jsme měli krásný vztah, ten se zkazil v těch posledních týdnech před odchodem mé ženy, nevím z jakých důvodů. Ona má svojí verzi, já mám svojí verzi, asi bychom se neshodli. Já věřím pořád, že se ty věci dají ještě změnit tak, aby se rodinné vztahy urovnaly,“ věří stále v zázrak Paroubek, který poskytl rozhovor pořadu Prásk! Na Nově.

Zároveň vysílá ženě jasný signál, co bude následovat, když se nepodaří vzájemný vztah obnovit: „A pokud ne, tak to budu brát jako fakt a musím si zařídit svůj nový osobní život. Já jsem byl zvyklý se celý život starat o ženu, o rodinu, o dítě, takže já takovouhle starost potřebuji k životu, něco mi chybí.“

„Budu muset hledat nějak jinak. Já jsem člověk, který je v plné kondici a potřebuji podněty ke svému životu, a k tomu potřebuji také ženu,“ poslal přes televizi manželce vzkaz.

Nejvíce ho trápí narušený vztah se sedmiletou dcerou Margaritou. Přestože o tom Petra nechce ani slyšet, prosazuje Jiří střídavou péči. Do boje o dceru je ochoten dát vše. Dokonce omezuje své pracovní aktivity tak, aby se dívce mohl více věnovat. „Už to s mou zaneprázdněností není takové a pro mě je teď priorita dcera,“ říká odhodlaně Paroubek.

„Cítím, že mezi námi dochází v posledních dvou měsících k velkému odcizení, protože když dceru vidím jen příležitostně jednou za 14 dní, tak je to takové sváteční, neprožívám s ní věci, které jsou běžné – škola, její zájmy. Dříve nebo později se odcizíme, a také bych neměl vliv na výchovu,“ svěřil se se svými dojmy otec malé dcery.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:27 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  25
 • Haha
  17
 • Trapas
  15
 • Sladký
  12
 • Tvl
  11
 • Cože
  10


Komentáře