Po boku Paroubkové se objevil nový muž: Sexy mozek vyměnila za sexy tělo?

Petra Paroubková vyměnila sexy mozek za sexy tělo. | foto: Expres.cz

Jen něco málo přes dva měsíce trvá odluka manželů Paroubkových. A jestli dosud nebylo jasné, co vše se mezi Petrou a Jiřím odehrálo, nejnovější informace napovídají mnohé. Petra Paroubková (43) se totiž delší dobu prokazatelně stýká s jiným mužem. A není úplně neznámý.

Jak to vypadá, právě vztah s jiným mužem stál za nenadálým odchodem manželky ze společné domácnosti s expremiérem Jiřím Paroubkem (64). Ten si náhlou změnu v chování a motivaci Petry nedokázal vysvětlit. Teď se vše jeví v jiném světle.Na základě informací, které zpravodajové Expresu získali, se Petra Paroubková delší dobu vídá s šéfredaktorem a majitelem pánského magazínu Menhouse Davidem Radilem (44). Sexy mozek Jiřího tak vyměnila za společnost atraktivního muže.

Petra Paroubková před manželem utekla do bytu v panelovém domě v pražských Bohnicích. Utajení nového života bylo pro Paroubkovou natolik důležité, že si najala ochranku, stojící měsíčně řádově stovky tisíc.

Pár si pro svoje schůzky vybral luxusní apartmán 1+1 v atraktivním pražském resortu. Paroubková má od bytového komplexu vlastní klíče a za Radilem, který si byt pravděpodobně pronajal, tam dojíždí nejméně měsíc. Jejich známost se ale podle informací, které Expres získal, datuje již od června 2016.

Petra Paroubková se k celé věci zatím nevyjádřila a na zaslané dotazy nereagovala. O vyjádření k celé kauze jsme požádali také Jiřího Paroubka. „Je to smutné, ale víc mě to nezajímá,“ sdělil Expresu.

David Radil má pověst svůdníka a jeho polonahé fotografie na sociálních sítích vypovídají o mnohém. A protože se jako šéf společenského časopisu často a rád pohybuje mezi známými osobnostmi, uvízla v jeho sítích také Petra.

Petřin nový přítel má slabost pro luxusní automobily, oblečení a společnost krásných žen. Ty na jeho vypracovaném těle a sexy šedinách udržovaného čtyřicátníka mohou oči nechat.

Získali jsme fotografie ze společného dostaveníčka Petry s Davidem v blízkosti údajného pronajatého bytu. Ten den Paroubková přijela k němu domů po ránu, strávila v jeho společnosti asi hodinu, následně se vydala do obchodu a na společný oběd v restauraci již byla zpět.

I nadále pro vás připravujeme aktuální informace o pozadí, které přivádí manžele Paroubkovi k rozvodové bitvě.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:28 23. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  189
 • Super
  105
 • Haha
  103
 • Tvl
  55
 • Sladký
  43
 • Cože
  36


Komentáře