jít naiDNES.cz

Hvězda ČT Fridrichová po vypadnutí ze StarDance: Dostala jsem i výhrůžky smrtí

Nora Fridrichová a její tanečník Jan Kohout | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Moderátorské eso České televize Nora Fridrichová, která se letos stala první vyřazenou ze soutěže StarDance, popsala, jaké zprávy si občas musí vyslechnout od svých kritiků. Jeden člověk jí prý vyhrožoval, že ji oběsí před její dcerou!

Nora Fridrichová se na obrazovkách objevuje už mnoho let. V současné době je moderátorkou pořadu 168 hodin, kde rozebírá kontroverzní politická témata. 

Poslední dobou se stala velkým terčem kritiky. S obsahem její práce nesouhlasí nejenom politici, do nichž Fridrichová pravidelně tepe, ale také diváci, kteří jí vyčítají údajnou neobjektivitu.

Není tak divu, že si Fridrichová sem tam něco nepěkného vyslechne. Někteří to ale pořádně přehánějí a moderátorce dokonce vyhrožují smrtí!

„Občas mi někdo vyhrožuje, zastrašuje. Nejhorší byl anonym, který napsal, že mě před očima mých dětí pověsí na strom. Šlo o reakci na konkrétní reportáž a bylo to hodně ošklivé,“ svěřila se Fridrichová pro magazín Styl pro ženy.

„Máme bohužel politickou reprezentaci, jejíž voliči si neberou servítky a jsou velmi radikální. Svoboda internetu jim dodává kuráž. Myslí si, že jde o svobodu slova, ale jde o svobodu agresivity,“ míní moderátorka.

Není tomu dlouho, co na Fridrichovou někdo zaútočil doopravdy. Letos v červnu moderátorku napadl na křižovatce jeden z řidičů a poničil jí auto, v němž seděly její dcery. 

„Vyděsily se a plakaly,“ vzpomíná na otřesný moment Fridrichová, podle které ale útok nesouvisel s její prací.

„Nelíbil se mu můj způsob jízdy a ujely mu nervy. Už je ale vše uhrazené a v pořádku,“ zakončila hvězda České televize.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat