jít naiDNES.cz

Na Fridrichovou zaútočil muž, vyděsil ji i dceru a promáčkl plechy u auta

Nora Fridrichová popsala srážku s blbcem. | foto: Reprofoto ČT

Moderátorka Nora Fridrichová (41) se po cestě z práce stala terčem útoku neznámého útočníka. Dramatické chvíle zažila i její dcera, která s ní jela autem, na které muž zaútočil. Obě jsou v naštěstí pořádku, rozčilený výtečník „jen“ promáčkl plechy na dveřích vozu.

„Cestou z práce, školy a školky mě na křižovatce napadl chlap. Proč, to jsem ve sprše nadávek nestihla zjistit, ale možná za to, jak dlouho jsem vjížděla do křižovatky z boční ulice,“ napsala na svůj facebookový profil Nora Fridrichová

„Reagovala jsem tím svým ťuk, ťuk na čelo, což ho vpravdě neuklidnilo, zbytek cesty k další křižovatce strávil pokřikováním z okýnka, co mi na červené udělá,“ pokračovala v líčení události moderátorka pořadu 168 hodin.

„Okýnka rychle zavřená, auto zamčené automaticky, takže se do auta nedostal, i když lomcoval, a odnesla to jen plačící Marianka a dvě promáčkliny od pěsti ve dveřích spolujezdce,“ popsala Fridrichová, která přesné znění útočníkova vodopádu slov raději nespecifikovala. 

Nora Fridrichová jela s dcerou domů a na křižovatce se stala terčem útoku...

Nora Fridrichová jela s dcerou domů a na křižovatce se stala terčem útoku neznámého muže.

Není tak bohužel jasné, jestli jen „někomu ruplo v kouli“ a útočil náhodně, nebo měl na hvězdu České televize spadeno už delší dobu, třeba v souvislosti s jejími nedávnými statusy na Twitteru, které teoreticky mohly část veřejnosti popudit. 

„Ovšem! Mám SPZ a policie má záznam na kameře z křižovatky, takže se potkáme na obecním úřadě v přestupkovém řízení. Snad už nebude tak nadávat,“ uzavřela Fridrichová.

„Nevím, jestli je horší, že někdo napadne ženskou s dítětem, nebo to, že to někdo schvaluje, pod jakoukoliv záminkou. Animozitou kvůli vlastnímu politickému oblíbenci třeba. Je přece jedno, jestli je to Fridrichová, Babišová, Brožová, nebo Mynářová,“ poznamenal jeden z diskutujících pod statusem moderátorky.

Té většina lidí dodávala sílu a podpořila ji. Našli se však i tací, kteří nepokrytě dali najevo, že si za to může „tak trochu“ sama...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat