Matka ztracené Míši s kamarády v hospodě: Září jako sluníčko!

Matka hledané Míši má nejspíše důvod k úsměvu. | foto: Facebook

Její dceru už více jak půl roku marně hledá policie. I v takto nelehké situaci si ale Eva M. najde čas na posezení s přáteli v ústecké hospůdce. Matka pohřešované Míši Muzikářové svůj původní profil na Facebooku smazala, pozitivně laděnou fotkou se tak na sociální síti musela pochlubit její kamarádka Jiřina. Na snímku obě ženy září jako sluníčko!

Malou školačku z Ústí nad Labem Michaelu Muzikářovou (13) hledá policie už od 11. ledna. Tehdy ještě dvanáctiletá dívka se měla ztratit ráno cestou do školy.

Hlavním podezřelým pro kriminalisty byl dívčin otčím Otakar S., který ale neustál tlak veřejnosti a spáchal sebevraždu. Od té doby policie dál stále marně pátrá po dívce, jejíž zmizení řeší celá Česká republika.

Eva M., matka pohřešované dívky, zažívá jistě velice krušné chvíle. Kromě strachu o svou holčičku ji kriminalisté podle informací Televize Nova obvinili z trestného činu propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka.

Policisty tak nejspíše zaujal profil Míšiny matky na Facebooku, kde tato žena vystupovala jako Eva Braunová a sdílela různé nacistické symboly a hesla.

Na nejnovější fotce, kterou na Facebooku sdílela Evina kamarádka Jiřina, je patrná velká změna.

Matka hledané Míši má nejspíše důvod k úsměvu.

Matka hledané Míši má nejspíše důvod k úsměvu.

Matka pohřešované školačky už nemá hákový kříž, který zdobil její krk na několika starších snímcích. Tentokrát má na sobě „pouze“ germánský kříž.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:24 15. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Tvl
  10
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Super
  6
 • Sladký
  5
Komentáře