jít naiDNES.cz

Faltýnek si Vary umí užít: Večery tráví s přítelkyní, přes den je s kamarády

Jaroslav Faltýnek s přítelkyní Martinou si festival ve Varech užívají. Nechybí na žádné velké párty. | foto: Profimedia.cz

Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek rozhodně nemůže říct, že by na festivalu v Karlových Varech zahálel. Zatímco řada hostů přijela na pár dní nebo jen na jednu dvě akce, on poctivě stíhá všechny.

Festivalové tempo je dost vražedné, film stíhá film, den co den je nějaká více či méně opulentní akce, člověk musí být dost trénovaný a rozvrstvit síly, aby vše ve zdraví přežil a Karlovy Vary si užil.

Jaroslav Faltýnek na to jde chytře. Přes den odpočívá, klábosí s přáteli na zahrádkách restaurací a moc se nepřepíná. Dobře totiž ví, že se mu síly budou hodit. Rozhodně nejedná podle hesla, které mu v žertu doporučil jeho spolustolovník.

„Dva dny pařit a třetí den se stydět,“ smál se jeho kamarád, když mu promlouval do duše ohledně festivalového mumraje.

Faltýnek nepatří mezi ty, kdo by na sebe strhávali pozornost jako třeba podnikatel Karel Janeček. 

Ten po Varech jezdil v rudém ferrari, aby všichni viděli, že na to má, a pro jistotu na jeho kapotě vyfotil svou kněžku Lilii v negližé a tím se pasoval na pomyslného krále kýče a křečovitého chtíče.

Místopředseda hnutí ANO se drží stranou, naopak dává vyniknout své mladší partnerce Martině, která naštěstí do společnosti v negližé nevyráží, naopak.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat