jít naiDNES.cz

Stejné šaty, jiná těla: Slušelo stříbro víc Švantnerové, nebo přítelkyni Jaroslava Faltýnka?

Takhle to dopadne, když se na večírku sejdou dvě dámy ve stejných šatech. Líbí se vám víc Nikol Švantnerová, nebo přítelkyně Jaroslava Faltýnka? | foto: Koláž Expres.cz

Vplout na večírek v parádních šatech a představovat si, jak v nich zazáříte, protože vám opravdu sluší. Modelka Nikol Švantnerová i přítelkyně Jaroslava Faltýnka (ANO) bohužel sáhly po identickém modelu a vyrazily na stejnou párty. A obávané faux pas, kterého se děsí snad každá dáma, bylo na světě!

Nikol Švantnerová má to štěstí, že co obleče, to jí sluší a padne jako ulité. Nejinak tomu bylo i v případě blyštivého stříbrného modelu, který v Karlových Varech vynesla na párty italského bankovního domu. Původně ale plánovala úplně jiný model.

„Měla mít na sobě jiné šaty, ale ty se roztrhly, a tak nakonec sáhla po stříbrném modelu ze Zary,“ vysvětlil zdroj z okolí známé krásky s tím, že pořizovací cena šatů je zhruba dva tisíce korun.

Stejný nápad bohužel měla i přítelkyně Jaroslava Faltýnka Martina. Obě dámy pak horko těžko skrývaly své překvapení a mírně nejistý pocit, protože ve stejném modelu, jako má jiná žena, se na párty objevit opravdu nechcete. A pokud se tak stane, rozhodně chcete stát co nejdál od ní.

Švantnerovou ale mohl hřát fakt, že ji na UniCredit párty zdobily šperky Alo diamonds v celkové hodnotě 2 194 000! Jen jeden z prstenů vyšel na 892 000 korun. 

Ostatně posuďte sami, které z dam to na luxusním večírku víc slušelo.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat