Mladíci v Praze kabrioletem nabourali diplomata z Indonésie: Z místa činu utekli!

Mladíci v kabrioletu způsobili dopravní nehodu, jejímž účastníkem se stal i indonéský diplomat. (Ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Zřejmě chtěli být za machry, místo toho ale dva mladíci způsobili v Praze pomalu mezinárodní skandál. V Plzeňské ulici se v kabrioletu obří rychlostí přiřítili na křižovatku a nabourali dvě auta. Jedno z nich v tu chvíli vezlo indonéského diplomata! Oba pachatelé z vozu vyskočili a z místa činu utekli.

Na křižovatce pražských ulic Plzeňská a Kotlářka včera došlo k dopravní nehodě, kterou mají na svědomí dva mladíci. Ti se zřejmě chtěli před okolím vytáhnout a nyní budou mít co dělat s policií.

V luxusním kabrioletu se oba do křižovatky vřítili v plné rychlosti a vjeli mezi dvě stojící vozidla. Způsobili přitom poměrně vážnou dopravní nehodu.

Celé věci na zajímavosti přidává, že v jednom z nabouraných aut zrovna v tu chvíli jel diplomat z Indonésie, který působí v Praze.

„Mohu potvrdit nehodu tří vozidel včera večer v Plzeňské ulici, kde skutečně měly dvě osoby z místa utéct. Jedno z vozidel mělo diplomatickou registrační značku,“ potvrdil Blesku policejní mluvčí Jan Rybanský.

Přivolaní záchranáři nakonec museli do nemocnice odvézt šestapadesátiletého muže, který utrpěl úraz hlavy. Není ovšem jasné, zda byl právě on výše zmíněným indonéským diplomatem.

Oba mladíci, kteří dopravní nehodu zavinili, ovšem v rukou policistů neskončili. Alespoň prozatím. Po nehodě totiž oba z luxusního auta vyskočili a z místa činu utekli. Policie po nich teď pátrá.

Komentáře