jít naiDNES.cz

Důchodce podporoval Trumpa, za což ho napadl levicový dav v čele s obézní feministkou

Naprosto nechutná scéna se odehrála v ulicích Londýna během návštěvy amerického prezidenta Donalda Trumpa. Početná skupina jeho odpůrců, z velké části zřejmě přívrženců krajně levicové organizace Antifa, tam napadla jednoho Trumpova příznivce. Nijak jim nevadilo, že jde o důchodce, staršímu muži nejprve chrstli do obličeje mléčný koktejl a pak ho povalili na zem. Největší „hvězdou“ se stala obtloustlá feministka, která se napadenému smála do obličeje a křičela na něj, že je „nacistická špína“.

Na dny, kdy jeho zemi navštívil Donald Trump, nebude důchodce z Velké Británie vzpomínat v dobrém. Přímo v ulicích Londýna byl napaden, nejprve ho polili mléčným koktejlem, poté byl povalen na zem a utržil několik kopanců a prý i úder tyčí od vlajky. To vše si „vysloužil“ jen tím, že se mu politika prezidenta USA líbí.

Napadený muž, který nechce být jmenován, ale o incidentu později promluvil pro server Mail Online, totiž narazil na početnou skupinu Trumpových odpůrců. Podle svých slov se snažil s přívrženci krajní levice rozumně debatovat, což se zprvu i dařilo.

„Já přišel podpořit Trumpa. Přišel jsem zastavit levici, která od chvíle, co jsme si odhlasovali brexit, protestuje proti demokracii. Trump je také demokraticky zvolený prezident svobodného světa. Chtěl jsem jen rozumnou debatu s levicí, nečekal jsem nic z toho, co se stalo. Nechtěl jsem, aby to bylo násilné, ale také jsem se nechtěl nechat zastrašit,“ prozradil později muž.

Důchodce byl v ulicích Londýna napaden za to, že podporuje Donalda Trumpa.

Důchodce, který přišel podpořit Donalda Trumpa, nejprve polili mléčným koktejlem.

Jak bylo řečeno, muž byl polit mléčným koktejlem a schytal několik ran, málem také přišel o svoji kšiltovku s Trumpovým heslem Make America Great Again, než ho zachránili policisté. 

Důchodce byl v ulicích Londýna napaden za to, že podporuje Donalda Trumpa.

Muž byl fyzicky napaden.

Několik útočníků si na záběrech kryje obličej, hlavní „hrdinkou“ se proto stala obézní žena s piercingem, která se napadenému důchodci v jednu chvíli vysmívá a pak na něj křičí, že je nacistická špína. I ona se přičinila k jeho zbabělému shození na zem.

Důchodce byl v ulicích Londýna napaden za to, že podporuje Donalda Trumpa.

Hlavní „hrdinkou“ byla agresivní feministka.

Jak Mail Online zjistil, jde o pětatřicetiletou Siobhan Prigentovou, která sama sebe prezentuje jako feministku a bojovnici za práva homosexuálů. Na Twitteru už se za násilný protest omluvila, vzápětí ale svůj účet kvůli výhrůžkám zrušila.

Důchodce byl v ulicích Londýna napaden za to, že podporuje Donalda Trumpa.

Toto je „hrdinka“, která spolu s kumpány napadla bezbranného důchodce.

Omluva ovšem nejspíš nebude úplně od srdce, Prigentová se zřejmě jen bojí o budoucnost. Je totiž majitelkou jisté společnosti, která spolupracuje s nemocnicí Londýnské univerzity. Ze spolupráce jí nepochybně plynou slušné zisky, jenže šéfové nemocnice teď zvažují, že smlouvu s její firmou rozvážou.

Důchodce byl v ulicích Londýna napaden za to, že podporuje Donalda Trumpa.

Dav muže povalil na zem.

Výstup jí samotné i jejích kumpánů dokazuje, že se radikální levice v poslední době nijak neštítí napadání lidí a vyvolávání násilných konfliktů. 

Ve Spojených státech bylo dokonce krajně levicové hnutí Antifa ve světle protestů proti demokratickému zvolení Trumpa prezidentem označeno za teroristickou organizaci. Oblíbenou kratochvílí jejích příznivců je totiž například zapalování policejních aut.

„Musíme si uvědomit, jak agresivní může levice být. To nejsme my, kdo je agresivní. Víte, jestli mi chtějí říkat krajní pravičák, protože podporuji Trumpa, pak tedy jsem krajní pravičák. Ale rozhodně nejsem rasista,“ řekl napadený muž.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře