Kdo jsou muži, kteří měli napadnout Dominika Feriho? Mladý doktor a jeho otec

Kdo jsou muži, kteří měli údajně napadnout politika Dominika Feriho? | foto: Koláž Expresu

V neděli večer nejmladší český poslanec Dominik Feri (22) na sociálních sítích informoval o tom, že byl na Moravě napaden dvojicí mužů. Na svém Twitteru člen TOP 09 sdílel fotografie obou mužů po incidentu, jedná se o otce se synem a to není jediné překvapení.

Na základě fotografií, které Dominik Feri sdílel na svém Twitteru, se začaly na sociálních sítích množit identity obou údajných útočníků.

Tím starším, téměř holohlavým, má být muž s iniciálami V. H. a má jít o člena politického hnutí Řád národa. 

Druhým mužem, který měl údajně Feriho napadnout, je syn prvního útočníka, má rovněž iniciály V. H. Ten nedávno získal diplom a nyní se pyšní titulem MUDr.

V. H. v den, kdy se oficiálně stal doktorem.

V. H. v den, kdy se oficiálně stal lékařem.

Jeden z údajných agresorův je členem politického hnutí Řád Národa.

Jeden z údajných agresorův je členem politického hnutí Řád národa.

Dominik Feri na sociálních sítích informoval o tom, že ho dva agresoři zničehonic napadli a dali mu několik pěstí. Podle Feriho napadení souvisí s politikou. Poslanec také naznačil, že mohlo jít o rasistický útok. „Prý říkali něco o negrech,“ svěřil se Feri.

„Jel jsem na Moravu a nějací pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,“ popsal incident Feri a umístil na Twitter také fotografie.

Na jedné z nich je vidět, že má na zádech řeznou ránu.

Odnesla to i Feriho košile.

Odnesla to i Feriho košile.

Serveru Blesk.cz se Feri po několika vyšetřeních svěřil, že ho měl jeden z agresorů napadnout nožem! 

„Dostal jsem několik ran na hlavu a saniťáci říkají, že prý mě napadl někdo i nožem,“ řekl Feri, který ale proti dvojici nehodlá podávat trestní oznámení.

Na sociálních sítích se ale objevují i zprávy, že celý incident měl proběhnout trochu jinak. Feri se podle některých svědků měl zaplést do již probíhající šarvátky a měl být pod vlivem alkoholu.

Vzhledem k tomu, že Feriho vyjádření je zatím jediná veřejně známá verze, přestože na fotografiích je vidět, že kolem je plno svědků, není úplně jasné, jak se věci měly. Redakce Expres.cz požádala oba výše zmíněné muže označené jako viníky o vyjádření, ani jeden z nich zatím ještě nereagoval.

Byli jste svědky tohoto incidentu? Ozvěte se nám na e-mail tip@expres.cz.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat